Aparat de spalat cu presiune electric STIHL RE 462 Plus
Cod Produs: 47800124501
Verificare stoc telefonic
Descriere
Motor cu turaţie redusă, pistoane cu strat ceramic, oprire de siguranţă a motorului pentru o durată extrem de lungă de funcţionare. Sistem de curăţare STIHL profesional cu reglaj integrat de presiune şi debit, cadru rabatabil şi mâner practic pentru transport. Lance de curăţare cu duză plată interschimbabilă. Pentru tensiune de 400 V.
Specificatii Tehnice:
- Debit maxim al apei l/h: 1.130
- Greutate kg 1): 83
- Lungimea furtunului de înaltă presiune m: 20
- Volum maxim de apă l/h: 1.130
- Putere kW: 7,8
- Temperatură maximă de admisie °C: 60
- Presiune de lucru bar: 20-220
- Volţi / Număr faze / Hertzi V / Phases / Hz 2): 400/3 /50
Dotare de serie

Furtun de înaltă presiune cu inserţie metalică
Furtunul de mare presiune consolidat cu plasă de oţel este foarte robust, fiind ideal şi pentru utilizarea în condiţiile cele mai dure.
Caracteristici
| Tip alimentare | La retea |
|---|---|
| Culoare | Portocaliu/Negru/Gri |
| Putere | 7.8 kW |
| Greutate | 8.3 Kg |
| Tip produs | Aparat de spalat cu presiune |
| Tensiune alimentare | 400 V |
| Debit maxim | 1130 l/h |
| Temperatura maxima | 60 C |
| Presiune maxima | 220 bar |
| Lungime furtun | 20 m |
Recenzii
Fii primul care adaugi o recenzie la „Aparat de spalat cu presiune electric STIHL RE 462 Plus” Anulează răspunsul
Pretul include 50 lei pentru colectarea si reciclarea DEEE.
Imaginea are rol informativ. Specificatiile tehnice si continutul pachetului sunt cele mentionate in descrierea produsului.



Recenzii
Nu există recenzii până acum.