Aparat de spalat cu presiune Michelin MPX240TLA, motor Loncin, 240 bar, 570 l/h, 3kW
Cod Produs: MPX240TLA
În stoc
Descriere
Apartatul de spalat cu presiune cu motor pe benzina Michelin MPX240TLA ofera libertate de lucru, este perfect pentru utilizare in situatii in care sunt necesare performante ridicate si flexibilitate maxima. Echipat cu un motor pe benzina LONCIN LC1965FA de 3 kW SI realizeaza o presiune maxima de 240 bar si un debit maxim de 690 l/h. Michelin MPX240TLA este un spalator cu presiune robust, usor de manevrat si utilizat chiar pe suprafete denivelate datorita caruciorului ergonomic cu anvelope mari, 30 cm, late si a picioarelor anti-vibratii.
Caracteristici constructive:
– motorul pe benzina Loncin are o putere maxima de 3 kW la 3.400 rpm;
– rezervor de combustibil de 1 l
– rezervor detregent 2.1 l;
– pompa cu 3 pistoane din inox cu placa oscilanta;
– corp pompa din aluminiu;
– furtunul de inalta presiune de 8 m, cu ranforsare din otel este proiectat sa reziste la o presiune maxima de 250 bar si la o temperatura maxima de 150oC;
Specificatii tehnice:
Tip produs: Mașini de spălat cu apă rece
Regim de utilizare: profesional
Producător: Michelin
Tip alimentare: cu motor termic
Putere: 3000 W
Debit maxim: 570 l/h
Presiune maximă: 240 bar
Lungime furtun de presiune: 8m
Rolă furtun presiune: Da
Roți transport: Da
Mâner: Da
Lungime cablu de alimentare: 5 m
Garanție persoane fizice: 24 luni
Garanție persoane juridice: 12 luni
Dimensiuni nete:
Lungime: 771mm
Lățime: 458mm
Înălțime: 928mm
Aplicații:
Accesorii standard:
Pistol
Lance
set 4 duze: 0, 15, 25 si duza pentru detergent
8 m furtun presiune
Recenzii
Fii primul care adaugi o recenzie la „Aparat de spalat cu presiune Michelin MPX240TLA, motor Loncin, 240 bar, 570 l/h, 3kW” Anulează răspunsul