Ciocan rotopercutor SDS-Plus 900W 28MM
Cod Produs: D25144K
În stoc
Descriere
Ciocan rotopercutor SDS-PLUS Dewalt D25144K, cu doua mandrine interschimbabile, ideal pentru realizarea gaurilor cu diametru cuprins intre 4 si 28 mm.
Caracteristici constructive:
Functia stop-rotatie pentru daltuiri usoare in caramida, zidarie usoara si ocazional in beton.
Mandrina cu schimbare rapida pentru gaurire in lemn, otel, ceramica si aplicatii de insurubare.
Functia stop-impact pentru gaurire in lemn, otel, ceramica si aplicatii de insurubare.
Mecanismul de percutie cu diametru mare asigura performante ridicate cu stres redus asupra componentelor critice rezultand o durabilitate superioara.
Ambreiajul mecanic reduce imediat socul produs la oprirea brusca atunci cand burghiul se blocheaza.
Turatie reglabila electronic pentru un control total in orice aplicatie.
Manerul ergonomic acoperit cu cauciuc este conceput pentru o utilizare confortabila.
Maner lateral caucicat pentru confort imbunatatit.
Designul ergonomic, industrial cu forma rotunjita permite manevrarea usoara si confortabila in orice aplicatie.
Garniturile sunt imbunatatite pentru protectie maxima la patrunderea prafului asigurand astfel viata lunga uneltei.
Gurile de ventilare sunt concepute sa protejeze ochii utilizatorului.
Specificatii tehnice:
Putere (W): 900
Energie de impact (J): 3
Tip mandrina: interschimbabila
Turatia la mersul in gol (rpm): 0-1450
Frecventa batailor (bpm): 0-5350
Diametrul de gaurire in beton (mm): 28
Diametrul de gaurire in otel (mm): 13
Diametrul de gaurire in lemn (mm): 30
Diametrul de gaurire cu carota (mm): 65
Tensiune de alimentare (V/Hz/Ph): 230/50/1
Putere debitata (W): 700
Tip alimentare: la retea
Vibratii metal/beton (m/s²): <2.5/14.9
Nivel zgomot (dB): 100.1
Regim de utilizare: profesional
Producator: DeWalt
Garantie persoane fizice (luni): 12
Garantie persoane juridice (luni): 12
Particularitati garantie: Puteti beneficia de o garanție de 3 ani. Inscrieti-va pe www.dewalt.ro si urmati instructiunile pentru a inregistra produsul dvs. si a-l adauga pe lista de produse in decurs de 4 saptamani de la achizitionare. Verificati pe www.dewalt.ro daca produsul dvs. este eligibil pentru garantia de 3 ani.
Dimensiune neta lungime (mm): 360
Dimensiune neta latime (mm): 75
Dimensiune neta inaltime (mm): 210
Dimensiune bruta lungime (mm): 440
Dimensiune bruta latime (mm): 350
Dimensiune bruta inaltime (mm): 130
Greutate neta (kg): 5.36
Greutate bruta (kg): 5.36
Set livrare: Maner lateral Limitator de adancime Valiza profesionala pentru depozitare si transport Mandrina SDS-PLUS cu schimbare rapida Mandrina cu schimbare rapida de 13mm
Caracteristici
| Tip alimentare | La retea |
|---|---|
| Culoare | Galben/Negru |
| Functii | Functie de daltuire |
| Suprafata lucru | Universal |
| Putere | 900 W |
| Greutate | 31 Kg |
| Tip lucrare | Profesional |
| Tip produs | Ciocan rotopercutor |
| Viteza maxima (rpm) | 1450 |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Tip mandrina | SDS+ |
| Diametru gaurire in otel | 13 mm |
| Diametru gaurire in lemn | 30 mm |
| Diametru gaurire in beton | 28 mm |
| Numar percutii pe minut | 5350 |
| Energie de percutie | 3 J |
Recenzii
Fii primul care adaugi o recenzie la „Ciocan rotopercutor SDS-Plus 900W 28MM” Anulează răspunsul
Imaginea are rol informativ. Specificatiile tehnice si continutul pachetului sunt cele mentionate in descrierea produsului.













Recenzii
Nu există recenzii până acum.