Despicator hidraulic ProGarden LS22T-1050
Cod Produs: 51300LS22
0 out of 5
Beneficii:
Garanție persoane fizice: 24 luni
Livrarea asigurată la toate comenzile
Deschidere colet la livrare
14 zile drept de retur
Cumpără ce vrei, cât vrei! Poți plăti în rate.
În stoc
În stoc
Descriere
Descriere:
Motor pe benzina 6.5 CP
Pompa hidraulica Bucher Hydraulics Germany
Functioneaza atat in plan vertical cat si in plan orizontal
Dotat cu roti gonflabile din cauciuc fara camera pentru transport pe distante lungi
Carlig de remorcare
Picior suplimentar pentru sustinere si marire a stabilitatii
Date tehnice:
Motor: 168f-2, motor pe benzina, 4-timpi, racire cu aer, 6.5 CP
Capacitate cilindrica: 196 cmc
Capacitate cilindrica: 196 cmc
Dimensiune bustean:
– Diametru 500 mm
– Lungime 1050 mm
Forta maxima despicare: 22 tone
Directie functionare: orizontal / vertical
Presiune hidraulica maxima: 24 Mpa
Debit maxim pompa: 41.64 L/min
Capacitate ulei hidraulic: 25 L
Tip ulei hidrulic: 10WT AW32, ASLE H-150 or ISO32
Dimensiune carlig remorcare: 50 mm bila
Dimensiuni:
– produs 2200x1140x1280 mm
– ambalaj 2300x530x600 mm
Greutate neta / bruta: 220 / 270 kg
Viteza maxima de remorcare: 70 km/h
Diametru cilindru hidraulic: 100 mm
Cursa cilindru hidraulic: 1000 mm
Roti transport: 16×4.8-8
Tip roti transport: cauciuc
Caracteristici
| Tip alimentare | Benzina |
|---|---|
| Culoare | Galben |
| Putere motor | 6.5 cp |
| Tip pornire | Sfoara |
| Tip lucrare | Profesional |
| Tip motor | Termic |
| Material | Metal |
| Lungime de taiere | 1050 mm |