Produsul nu este in stoc. Îți recomandăm următoarele:
Produse similare
Motopompa diesel ANTOR 4LD820 LY3 Electric Debit 80 m3/h Presiune 6.5 bari Pornire electrica
Cod Produs: DKDWP4LD820LY3ES
Stoc epuizat
Descriere
Motopompa diesel 4LD 820 LY3
Uleiul de motor recomandat de producator este: 20w50 clasificare SL minim CH-4, va rugam nu folositi alt tip de ulei.
Nu include acumulator/baterie, va recomandam: Baterie Auto de 12 V minim 45 Amperi, cu 420 amperi la pornire!
Caracteristici constructive :
Pompa centrifuga monoetajata
Monobloc cu motorul Montata pe cadru
Pompele sunt realizate din fonta si sunt prevazute cu etansare mecanica
Pompele au inaltimea maxima de aspiratie 6 mCA cu sorb cu clapeta
Diametru aspiratie 4” / refulare 4”
Debit maxim 80 m3/h
Inaltime de pompare 65 mCA
Presiune 6.5 bari
Masa 187 kg
Dimensiuni 760x550x900 mm
Pornire electrica ( nu include acumulatorul )
(motopompa se livrează si cu kit pornire manuală: – fulie + sfoară)
Motor diesel 4LD 820
Cilindri 1 cilindru
Capacitate cilindrica 817 cm3
Alezaj x cursa 102 x 100 mm
Putere max neta 17 CP / 2.600 rot/min
Moment max. 50 Nm / 1.800 rpm
Raport compresie 17:1
Capacitate rezervor 10 l
Consum carburant 3.2 litri / h
Consum ulei 30 r / h
Se livreaza cu sorb cu clapeta, stuturi, coliere prindere furtun.
Nu include acumulator.
Recomandari in utilizare :
irigatii, desecari, instalatii de stins incendii alimentare cu apa,
instalatii mobile de interventii inundatii alimentare tamburi,
instalatii cu aspersoare sau picurare
Recomandate pentru irigarea prin aspersie :
Aripa de ploaie de 400 m lungime, cu 23 de aspersoare cu 2 duze 6,5×4 mm, diametrul conductei de Φ90-110 mm.
Tambur cu lungimea de 250-400 m, conducta de Φ110 mm, cu aspersor Φ24-40 mm sau cu rampa de udare de 36 m.
Caracteristici
| Tip pompa | Motopompa |
|---|---|
| Debit maxim | 80 m³/h |
| Tip motor | Termic |
| Refulare verticala | 65 m |
| Tip combustibil | Diesel |
| Refulare orizontala | 650 m |
| Utilizat pentru | Apa murdara |
| Adancime de absorbtie | 6 m |
| Capacitate rezervor | 10 l |
| Presiune maxima | 6.5 bar |
| Nivel zgomot | 102 dB |
| Putere motor | 17 cp |
| Viteza maxima (rpm) | 2600 |
| Tip pornire | Electrica |
| Diametru racord refulare | 4 inch |
| Diametru racord aspiratie | 4 inch |
Recenzii
Fii primul care adaugi o recenzie la „Motopompa diesel ANTOR 4LD820 LY3 Electric Debit 80 m3/h Presiune 6.5 bari Pornire electrica” Anulează răspunsul
Imaginea are rol informativ. Specificatiile tehnice si continutul pachetului sunt cele mentionate in descrierea produsului.









Recenzii
Nu există recenzii până acum.