Motor electric submersibil trifazat de 4”, OPT750
Cod Produs: 61530380
Garanție persoane fizice: 24 luniÎn stoc
Descriere
Motor electric submersibil cu diametrul exterior de 4″, cu carcasa din otel inoxidabil, prevazut cu sistem de conectare standard NEMA.
Specificatii tehnice:
Tensiune de alimentare (V/Hz/Ph): 400/50/3
Putere (W): 5500
Tip alimentare: la retea
Adancimea maxima de imersie (m): 150
Lungime cablu de alimentare (m): 1.75
Sarcina axiala (N): 4400
Diametru exterior motor ("): 4
Fluid racire: ulei
Turatie motor (rpm): 2820
Curent absorbit (A): 13.5
Cuplu nominal (Nm): 18.8
Clasa de izolatie: B
Clasa de protectie: IP 68
Temperatura maxima lichid (°C): 35
Material ax motor: inox AISI304
Material carcasa motor: Inox AISI304
Tip motor: NEMA/ PORNIRE DIRECTA
Numar maxim porniri pe ora: 30
Aplicatii: alimentarea pompelor submersibile de 4" care au motor electric detasabil.
Producator: Sumoto
Garantie persoane fizice (luni): 24
Garantie persoane juridice (luni): 12
Dimensiune neta lungime (mm): 97
Dimensiune neta latime (mm): 97
Dimensiune neta inaltime (mm): 538
Greutate neta (kg): 19
Greutate bruta (kg): 23
Caracteristici
| Culoare | Argintiu |
|---|---|
| Putere | 5500 W |
| Putere motor | 7.4 cp |
| Tip pornire | Automat |
| Greutate | 18.9 Kg |
| Tip motor | Electric |
| Tensiune alimentare | 400 V |
| Utilizare | Industrial |
| Tip curent | Trifazat |
| Adancime de absorbtie | 0 m |
| Material | Inox |
| Clasa de izolatie | F |
| Clasa de protectie | IP58 |
| Tip pompa | Pompa submersibila |
| Tip combustibil | Electricitate |
| Utilizat pentru | Apa curata |
Recenzii
Fii primul care adaugi o recenzie la „Motor electric submersibil trifazat de 4”, OPT750” Anulează răspunsul
Imaginea are rol informativ. Specificatiile tehnice si continutul pachetului sunt cele mentionate in descrierea produsului.





0371 781 145
Recenzii
Nu există recenzii până acum.