indisponibil
Produsul nu este in stoc. Îți recomandăm următoarele:
Produse similare
Slefuitor de beton Masalta MT24-2 motor Loncin
Cod Produs: 1155000242
Beneficii:
Garanție persoane fizice: 24 luni
Livrarea asigurată la toate comenzile
Deschidere colet la livrare
14 zile drept de retur
Cumpără ce vrei, cât vrei! Poți plăti în rate.
Stoc epuizat
Descriere
Avantaje
- Volanta cu rotatie independenta ce permite lucrul in spatii greu accesibile
- Maner pliabil pentru a facilita transportul si depozitarea
- Carlig de ridicare in dotarea standard
- Angrenajul supradimensionat asigura o durata de viata crescuta
- Greutate marita pentru o finisare mai buna
- Maner reglabil pe inaltime ce asigura o manevrare usoara si intrerupator de urgenta pentru controlul deplin al slefuitorului
- Comutatorul de siguranta opreste motorul in momentul pierderii controlului asupra utilajului
- Reglaj usor si precis al inclinatiei lamelor
- Parghie pentru controlul acceleratiei montata pe maner
Date tehnice:
Diametru de lucru: 610 mm
Diametru aparatoare: 610 mm
Putere: 4.8 kW (6.5 CP)
Combustibil: benzina
Model motor: G200F
Tip motor: Motor benzina, 4-timpi, 1 cilindru, racire cu aer
Sistem pornire: la sfoara
Nivel de zgomot garantat: 98 dB(A)
Dimensiune neta:70x60x80 cm
Dimensiune bruta: 78x78x86 cm
Dimensiune bruta: 78x78x86 cm
Greutate lucru: 63 kg
Greutate bruta: 66 kg
Set livrare:
Manual
Cheie
Bujii
Caracteristici
| Tip alimentare | Benzina |
|---|---|
| Culoare | Multicolor |
| Putere | 4.3 cp |
| Capacitate cilindrica | 196 cm³ |
| Nivel zgomot | 98 dB |
| Tip pornire | Manual |
| Inaltime | 900 mm |
| Latime | 700 mm |
| Lungime | 1500 mm |
| Greutate | 63 Kg |
| Brand motor | LONCIN |
| Reversibil | Nu |
| Diametru lama | 610 mm |
Recenzii
Fii primul care adaugi o recenzie la „Slefuitor de beton Masalta MT24-2 motor Loncin” Anulează răspunsul
Imaginea are rol informativ. Specificatiile tehnice si continutul pachetului sunt cele mentionate in descrierea produsului.



Recenzii
Nu există recenzii până acum.