indisponibil
Produsul nu este in stoc. Îți recomandăm următoarele:
Produse similare
Super Promo
Super Promo
Super Promo
Super Promo
Super Promo
Aparat de sudura in puncte TELWIN PCP 28
Cod Produs: 824053
Beneficii:
Garanție persoane fizice: 24 luni
Livrarea asigurată la toate comenzile
Deschidere colet la livrare
14 zile drept de retur
Cumpără ce vrei, cât vrei! Poți plăti în rate.
Garanție persoane fizice: 24 luniStoc epuizat
Descriere
Avantaje
– poate prelucra diferite tipuri de otel
– este prevazut cu brate mobile si controlat de sistem sincron, incorporat, cu tiristori
– panoul de comanda permite reglarea curentului de sudura, intre 20% si 100%, a timpului de sudura intre 1 si 100 cicli
– forta de strangere se regleaza prin variatia presiunii de aer
– necesita apa de racire a bratelor si electrozilor si aer comprimat pentru actionarea bratelor
Grosime de sudura: 5 mm
Presiune maxima: 220 daN
Lungime standard brate: 330 mm
Specificatii
Tensiunea de alimentare :400 V
Grosime maxima table (mm) :5 + 5
Clasa de izolatie :H
Grad de protectie :IP 22
Valoare siguranta fuzibila :32 A
Curent maxim :16400 A
Durata activa :5.5%
Factor de putere :0.7
Tensiune in gol :4.2 V
Putere absorbita :60 kW – nominala 25 kVA (50%)
Dimensiuni :790x320x1280 mm
Greutate :141.00 kg
Caracteristici
| Tip alimentare | Electric |
|---|---|
| Culoare | Rosu/Negru |
| Functii | Digital |
| Latime | 790 mm |
| Lungime | 1280 mm |
| Greutate | 141 Kg |
| Tip lucrare | Profesional |
| Tensiune alimentare | 400 V |
| Clasa de protectie | IP20 |
| Afisaj electronic | Da |
| Tip aparat | Aparat de sudura in puncte |
| Curent maxim de sudura | 16400 A |
| Putere absorbita (kVA) | 60 |
| Tensiune in gol | 42 V |
| Grosime maxima taiere | 10 mm |
| Adancime | 320 mm |
Recenzii
Fii primul care adaugi o recenzie la „Aparat de sudura in puncte TELWIN PCP 28” Anulează răspunsul
Imaginea are rol informativ. Specificatiile tehnice si continutul pachetului sunt cele mentionate in descrierea produsului.





Recenzii
Nu există recenzii până acum.