indisponibil
Produsul nu este in stoc. Îți recomandăm următoarele:
Produse similare
Aparat pentru sudura MIG-MAG 200A
Cod Produs: D-MIG420S
Beneficii:
Garanție persoane fizice: 24 luni
Livrarea asigurată la toate comenzile
Deschidere colet la livrare
14 zile drept de retur
Cumpără ce vrei, cât vrei! Poți plăti în rate.
Garanție persoane fizice: 24 luniStoc epuizat
Descriere
– Aparat de sudura monofazat, racit fortat pentru sudura cu fir continuu, in mediu protector de gaz MIG-MAG;
– Recomandat pentru lucrari de asamblare prin sudare a unei game largi de materiale cum ar fi: otel, inox, aluminiu.
Avantaje
– Protectie termostatica;
– Compact, prevazut cu roti si maner pentru transport;
– Greutate maxima bobina fir continuu: 5 kg;
– Torta conectata prin Euroconector.
Set livrare
– Torta MIG-MAG; Clema de masa; Cablu de sudura.
Date tehnice
- Tensiune nominala 230/50Hz/1Ph
- Putere maxima absorbita 2.5 kW
- Ventilator Da
- Interval reglare curent sudura 35-200 A
- Tip curent Continuu
- Durata activa la 40% 180@15%
- Diametru maxim sarma otel 1 mm
- Diametru maxim sarma inox 0.8 mm
- Diametru maxim sarma aluminiu 1 mm
- Numar trepte reglaj 6
- Ventilatie fortata Da
- Dimensiune (Diametru interior) 410x710x540 mm
- Greutate 39 kg
Caracteristici
| Tip alimentare | Electric |
|---|---|
| Culoare | Galben/Negru |
| Functii | Roti transport |
| Latime | 410 mm |
| Lungime | 710 mm |
| Greutate | 39 Kg |
| Tip lucrare | Profesional |
| Continut pachet | 1 x Torta MIG-MAG |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Afisaj electronic | Nu |
| Tip aparat | Invertor |
| Tip sudura | MIG/MAG |
| Ventilator de racire | Da |
| Curent maxim de sudura | 200 A |
| Reglare intensitate curent | 35-200 A |
| Putere absorbita (kVA) | 2.5 |
| Tensiune in gol | 33 V |
| Adancime | 540 mm |
| Diametru sarma de sudare | 0.8- 1 mm |
Recenzii
Fii primul care adaugi o recenzie la „Aparat pentru sudura MIG-MAG 200A” Anulează răspunsul
Imaginea are rol informativ. Specificatiile tehnice si continutul pachetului sunt cele mentionate in descrierea produsului.



Recenzii
Nu există recenzii până acum.