Produsul nu este in stoc. Îți recomandăm următoarele:
Produse similare
Aparat pentru sudura MIG-MAG 220A
Cod Produs: TELMIG200/2
Garanție persoane fizice: 24 luniStoc epuizat
Descriere
– Aparat de sudura monofazat, ventilat fortat, pentru sudura cu fir continuu, in mediu protector de gaz destinat pentru sudare continua sau in puncte;
– Recomandat pentru lucrari de asamblare prin sudare a unei game largi de materiale cum ar fi: otel, inox, aluminiu.
Avantaje
– Protectie termostatica;
– Compact, prevazut cu roti si maner pentru transport; greutate maxima bobina fir continuu: 15 kg;
– Torta conectata prin Euroconector;
– Cu accesorii optionale poate fi utilizat la preincalzirea tablelor.
Set livrare
– Regulator de gaz; Torta MIG-MAG; Clema de masa; Cablu de sudura.
Date tehnice
- Tensiune nominala 230/50Hz/1Ph
- Putere maxima absorbita 7 kW
- Ventilator Da
- Interval reglare curent sudura 35-220 A
- Tip curent Continuu
- Durata activa la 40% 180@15%
- Diametru maxim sarma otel 1 mm
- Diametru maxim sarma inox 0.8 mm
- Diametru maxim sarma aluminiu 1 mm
- Numar trepte reglaj 6
- Ventilatie fortata Da
- Dimensiune (Diametru interior) 800x450x655 mm
- Greutate 45 kg
Caracteristici
| Tip alimentare | Electric |
|---|---|
| Culoare | Rosu/Negru |
| Functii | Roti transport |
| Latime | 450 mm |
| Lungime | 800 mm |
| Greutate | 45 Kg |
| Tip lucrare | Profesional |
| Continut pachet | 1 x Torta MIG-MAG |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Clasa de protectie | IP22 |
| Afisaj electronic | Nu |
| Tip aparat | Invertor |
| Tip sudura | MIG/MAG |
| Ventilator de racire | Da |
| Curent maxim de sudura | 220 A |
| Reglare intensitate curent | 35-220 A |
| Putere absorbita (kVA) | 7 |
| Tensiune in gol | 33 V |
| Adancime | 655 mm |
| Diametru sarma de sudare | 0.8-1.0 mm |
Recenzii
Fii primul care adaugi o recenzie la „Aparat pentru sudura MIG-MAG 220A” Anulează răspunsul
Imaginea are rol informativ. Specificatiile tehnice si continutul pachetului sunt cele mentionate in descrierea produsului.



Recenzii
Nu există recenzii până acum.