indisponibil
Produsul nu este in stoc. Îți recomandăm următoarele:
Produse similare
Aparat de sudura Raider RD-WM17
Cod Produs: 077202
Beneficii:
Garanție persoane fizice: 24 luni
Livrarea asigurată la toate comenzile
Deschidere colet la livrare
14 zile drept de retur
Cumpără ce vrei, cât vrei! Poți plăti în rate.
Garanție persoane fizice: 24 luniStoc epuizat
Descriere
Reglaj al curentului de sudura.
Indicator de supraincalzire.
Maner pentru portabilitate marita.
Permite efectuare de suduri de calitate, cu zona influentata termic redusa, fara deformarea materialului.
Accesorii incluse – masca sudura, perie de curatat, cabluri cu clesti
Caracteristici
| Tip alimentare | Electric |
|---|---|
| Culoare | Rosu/Negru |
| Latime | 220 mm |
| Lungime | 400 mm |
| Greutate | 13.35 Kg |
| Tip lucrare | Hobby |
| Continut pachet | 1 x Cablu de sudura cu cleste port-electrod |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Clasa de izolatie | H |
| Afisaj electronic | Nu |
| Maner transport | Da |
| Roti transport | Nu |
| Tip aparat | Transformator |
| Tip sudura | MMA |
| Ventilator de racire | Da |
| Curent maxim de sudura | 100 A |
| Reglare intensitate curent | 40-100 A |
| Putere absorbita (kVA) | 4.8 |
| Tensiune in gol | 48 V |
| Diametru electrozi | 2.5 mm |
| Adancime | 280 mm |
Recenzii
Fii primul care adaugi o recenzie la „Aparat de sudura Raider RD-WM17” Anulează răspunsul
Pretul include 12 lei pentru colectarea si reciclarea DEEE.
Imaginea are rol informativ. Specificatiile tehnice si continutul pachetului sunt cele mentionate in descrierea produsului.





Recenzii
Nu există recenzii până acum.