indisponibil
Produsul nu este in stoc. Îți recomandăm următoarele:
Produse similare
Aparat de sudura TELWIN NORDICA4.181 MMA 160A
Cod Produs: NORDICA4.181
Beneficii:
Garanție persoane fizice: 24 luni
Livrarea asigurată la toate comenzile
Deschidere colet la livrare
14 zile drept de retur
Cumpără ce vrei, cât vrei! Poți plăti în rate.
Garanție persoane fizice: 24 luniStoc epuizat
Descriere
– Aparat de sudură în curent alternativ, monofazat, portabil, de tip transformator, pentru sudarea cu electrozi înveliți rutilici prin procedeul MMA.
Avantaje
– Protectie termostatica;
– Reglarea continua a curentului de sudura cu șunt magnetic;
– Maner pentru transport incorporat.
Set livrare
– Mască de sudură cu sticlă adiactinică; Perie cu ciocănel, clemă de masă, clește portelectrod; Cabluri de sudură.
Date tehnice
- Tensiune nominala 230/50Hz/1Ph
- Putere maxima absorbita 2.5 kW
- Ventilator Da
- Interval reglare curent sudura 55-160 A
- Tip curent Alternativ
- Diametru electrod 4 mm
- Tip electrod Rutilici
- Ventilatie fortata Da
- Dimensiune (Diametru interior) 370x250x310 mm
- Greutate 15 kg
Caracteristici
| Tip alimentare | Electric |
|---|---|
| Culoare | Rosu/Negru |
| Latime | 250 mm |
| Lungime | 370 mm |
| Greutate | 15 Kg |
| Tip lucrare | Semiprofesional |
| Continut pachet | 1 x Cablu de sudura cu cleste port-electrod |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Clasa de izolatie | H |
| Clasa de protectie | IP21 |
| Afisaj electronic | Nu |
| Maner transport | Da |
| Roti transport | Nu |
| Tip aparat | Transformator |
| Tip sudura | MMA |
| Ventilator de racire | Da |
| Curent maxim de sudura | 160 A |
| Reglare intensitate curent | 55-160 A |
| Putere absorbita (kVA) | 2.5 |
| Tensiune in gol | 49 V |
| Diametru electrozi | 4 mm |
| Flux de aer | 120 l/min |
| Grosime maxima taiere | 18 mm |
| Adancime | 310 mm |
Recenzii
Fii primul care adaugi o recenzie la „Aparat de sudura TELWIN NORDICA4.181 MMA 160A” Anulează răspunsul
Imaginea are rol informativ. Specificatiile tehnice si continutul pachetului sunt cele mentionate in descrierea produsului.



Recenzii
Nu există recenzii până acum.