Produsul nu este in stoc. Îți recomandăm următoarele:
Produse similare
Aparat de sudare Proweld HP-250L
Cod Produs: 4550002250
Garanție persoane fizice: luniStoc epuizat
Descriere
Aparat de sudura MMA si TIG, compact, eficient si cu arc de sudare stabil.
Recomandat pentru sudarea otelulrilor aliate si a inoxului.
Proweld HP-250L este un aparat de sudura cu tehnologie invertor de ultima generatie, recomandat pentru aplicatii de sudura industriala sau de intretinere.
Specificatii tehnice:
Tehnologie: Invertor
Regim de functionare: 60%
Putere absorbita: 9.8 kVA
Tensiune la mers in gol: 54
Curent de sudare (DC): 30-250 A
Functii: MMA/TIG
Afisaj electronic: Da
Tip curent: DC
Tensiune de alimentare: Monofazat (230V)
Clasa de izolatie: F
Dimensiuni: 370x150x300 mm
Greutate: 9 kg
Set de livrare:
Kit pentru sudare MMA:
Cablu cu cleste portelectrod si conector TEB 10-25.
Cablu cu cleste de masa si conector TEB 10-25.
Masca de mana din material plastic.
Perie de sarma cu ciocanel pentru zgura, cod de comanda: 4550000403.
Kit pentru sudare TIG/WIG
Piostolet TIG, model TIGS-001, cod de comanda: 4550000100.
Penseta 2,0 mm, model YLT 309-20, cod de comanda: 4550030902
Penseta 2,4 mm, model YLT 309-24, cod de comanda: 4550030924
Penseta 3,2 mm, model YLT -309-32, cod de comanda: 4550030932
Portpenseta 3,2 mm, model YLT-308-32, cod de comanda: 4550030832
Duza ceramica nr. 5, model YLT-310-N5, cod de comanda: 4550003105
Duza ceramica nr. 6, model YLT-310-N6, cod de comanda: 4550003106
Duza ceramica nr. 7, model YLT-310-N7, cod de comanda: 4550003107
Capac pistolet scurt.
Capac pistolet lung.
Ambalaj din carton.
Caracteristici
| Tip alimentare | Electric |
|---|---|
| Culoare | Verde/Negru |
| Latime | 150 mm |
| Lungime | 370 mm |
| Greutate | 9 Kg |
| Tip lucrare | Profesional |
| Continut pachet | Kit sudura |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Clasa de izolatie | F |
| Clasa de protectie | IP21 |
| Afisaj electronic | Da |
| Maner transport | Da |
| Roti transport | Nu |
| Tip aparat | Invertor |
| Tip sudura | TIG/WIG |
| Ventilator de racire | Da |
| Curent maxim de sudura | 250 A |
| Reglare intensitate curent | 30-250 A |
| Putere absorbita (kVA) | 9.8 |
| Regim de functionare | 60% |
| Tensiune in gol | 54 V |
| Diametru electrozi | 4 mm |
Recenzii
Fii primul care adaugi o recenzie la „Aparat de sudare Proweld HP-250L” Anulează răspunsul
Imaginea are rol informativ. Specificatiile tehnice si continutul pachetului sunt cele mentionate in descrierea produsului.



Recenzii
Nu există recenzii până acum.