Produsul nu este in stoc. Îți recomandăm următoarele:
Produse similare
Bormasina acumulator Raidet RDP-CDL08L
Cod Produs: 030123
Garanție persoane fizice: 24 luniStoc epuizat
Descriere
Iluminare cu LED a spatiului de lucru.
2 trepte de viteza, turatie variabila.
Mandrina rapida ce permite schimbarea rapida a accesoriilor fara alte unelte aditionale.
Maner soft-grip pentru manevrabilitate sporita.
Acumulator tip slide cu buton pentru inlocuire rapida.
Buton accesibil pentru schimbarea directiei.
Accesorii:
6 burghie
6 biti cu prindere hexagonala de 1/4″ (6.3 mm)
Adaptor pentru biti
Incarcator
Acumulator de 12 V, 1.3 Ah
Specificatii Tehnice:
- Viteza de rotatie: 0-350 / 0-1350 rpm
- Diametru mandrina: 0,8 – 10 mm
- Cuplu maxim: 35 Nm
- Trepte de torsiune: 18 + 1
- Tensiune acumulator: 12 V
- Capacitate acumulator: 1300 mA
- Tip acumulator: Li-ion
Caracteristici
| Tip alimentare | Acumulator |
|---|---|
| Culoare | Rosu/Negru |
| Functii | Rotatie stanga-dreapta |
| Suprafata lucru | Metal |
| Tip acumulator | Li-Ion |
| Durata de incarcare | 1 h |
| Capacitate acumulator | 1300 mAh |
| Greutate | 0.95 Kg |
| Tip lucrare | Profesional |
| Tip produs | Masina de gaurit |
| Viteza maxima (rpm) | 1350 |
| Tensiune alimentare | 12 V |
| Material | Plastic |
| Tip mandrina | Rapida |
| Dimensiune mandrina | 10 mm |
| Cuplu maxim | 26 Nm |
Recenzii
Fii primul care adaugi o recenzie la „Bormasina acumulator Raidet RDP-CDL08L” Anulează răspunsul
Pretul include 2 lei pentru colectarea si reciclarea DEEE.
Imaginea are rol informativ. Specificatiile tehnice si continutul pachetului sunt cele mentionate in descrierea produsului.





Recenzii
Nu există recenzii până acum.