indisponibil
Produsul nu este in stoc. Îți recomandăm următoarele:
Produse similare
Compresor aer STAGER V-0.15/12.5
Cod Produs: 4530015125
Beneficii:
Garanție persoane fizice: luni
Livrarea asigurată la toate comenzile
Deschidere colet la livrare
14 zile drept de retur
Cumpără ce vrei, cât vrei! Poți plăti în rate.
Garanție persoane fizice: luniStoc epuizat
Descriere
Compresor aer STAGER V-0.15/12.5, cu actionare prin curea.
Specificatii Tehnice
- Tensiune (V) 400
- Frecvență (Hz) 50
- Putere (kW) 1.9
- Debit (l/min) 150
- Presiune (bar) 8
- Capacitate rezervor (l) 50
- Temperatură (ºC) 65
- Număr de cilindri 2
- Grad protecție IP 44
- Masă (kg) 87
- Dimensiuni (mm) 980x450x780
Caracteristici
| Culoare | Gri/Negru |
|---|---|
| Tip | Portabil |
| Functii | Maner si roti de transport |
| Putere | 1.5 kW |
| Capacitate rezervor | 50 l |
| Putere motor | 2 cp |
| Inaltime | 780 mm |
| Latime | 450 mm |
| Lungime | 980 mm |
| Greutate | 87 Kg |
| Tip motor | Electric |
| Tensiune alimentare | 400 V |
| Utilizare | Industrial |
| Tip combustibil | Electric |
| Presiune de lucru | 12.5 bar |
| Structura | Orizontala |
| Tip compresor | Cu piston |
| Tip lubrifiere | Cu ulei |
| Debit de aer refulat | 150 l/min |
Recenzii
Fii primul care adaugi o recenzie la „Compresor aer STAGER V-0.15/12.5” Anulează răspunsul
Imaginea are rol informativ. Specificatiile tehnice si continutul pachetului sunt cele mentionate in descrierea produsului.



Recenzii
Nu există recenzii până acum.