Fierastrau Maruyama MCV 3100 S(14)-01
Cod Produs: 362844
Garanție persoane fizice: 24 luniÎn stoc
Descriere
Drujbele noastre cu lanț se laudă, de asemenea, cu o serie de caracteristici, cum ar fi sistemul E-Just-sistem inovativ de intindere a lantului și sistemul Pre Vent-datorita acestui sistem rumegusul este dispersat, astfel in carburator intrand doar aer curat. Combinând echilibrul excelent și puterea pentru a oferi tăieturi de precesie de fiecare dată, veți avea control total chiar și în cele mai dificile situații. Proiectat pentru confortul maxim al muncii utilizatorului. Motoarele în 2 timpi din seria CER de la Maruyama îndeplinesc sau depășesc reglementările actuale pentru motoare CARB/EPA. Aceste motoare ecologice produc o putere excelentă cu un consum redus de combustibil.
Specificatii:
Piston canelat – Canalul de recirculare este cheia sistemului brevetat HERE (High Efficiency Recirculating Engine) cu emisii reduse
Cilindru cromat – Mărește durata de viață a cilindrului și îmbunătățește performanța
Piston echipat cu 2 segmenti – Compresie crescută a motorului, ceea ce se traduce în cuplu ridicat și echilibru pentru putere și performanță
Sistem de răcire îmbunătățit pentru utilizare comercială extinsă
Sistem electronic de aprindere – Bobina de aprindere CDI permite performanțe superioare
Specificatii tehnice:
lungime taiere [cm]: 35
viteza lant [m/s]: 22.9
capacitate ulei: 600 ml
model motor: pe benzină, 2T
tip motor: pe benzina 2T
putere [kW]: 1.04
rezervor combustibil [L]: 360 ml
intinzator lant: e-Just
masa neta [kg]: 3.4
masa bruta [kg]: 5.8
lungime [mm]: 421
latime [mm]: 244
inaltime [mm]: 230
sistem de taiere: lant 3/8"
produs: motounealta
tip: motofierastrau
cilindree [cm3]: 30.1
Caracteristici
| Tip alimentare | Benzina |
|---|---|
| Culoare | Rosu/Negru |
| Putere | 10.4 kW |
| Capacitate rezervor | 240 ml |
| Capacitate cilindrica | 30.1 cm³ |
| Putere motor | 14 cp |
| Tip pornire | Sfoara |
| Greutate | 33 Kg |
| Tip lucrare | Semiprofesional |
| Tip motor | 2 timpi |
| Material | Plastic |
| Capacitate rezervor ulei | 180 ml |
| Lungime lama | 35 cm |
Accesorii
Recenzii
Fii primul care adaugi o recenzie la „Fierastrau Maruyama MCV 3100 S(14)-01” Anulează răspunsul
Imaginea are rol informativ. Specificatiile tehnice si continutul pachetului sunt cele mentionate in descrierea produsului.



0371 781 145
Recenzii
Nu există recenzii până acum.