Motofierastrau MARUYAMA MCV3501S-01
Cod Produs: 362850
Garanție persoane fizice: 24 luniÎn stoc
Descriere
Un motoferăstrău ușor pentru uz profesional, conceput pentru a obține taieri de o precizie chirurgicala. Utilajul prezintă un raport putere/greutate de neegalat. Motoferăstraiele de la Maruyama se laudă, de asemenea, cu o serie de caracteristici, cum ar fi sistemul E-Just-sistem inovativ de intindere a lantului și sistemul Pre Vent-datorita acestui sistem rumegusul este dispersat, astfel in carburator intrand doar aer curat. Combinând echilibrul excelent și puterea pentru a oferi tăieturi de precizie de fiecare dată, veți avea control total chiar și în cele mai dificile situații. Proiectat pentru confortul maxim al muncii utilizatorului. Motoarele în 2 timpi din seria CER de la Maruyama îndeplinesc sau depășesc reglementările actuale pentru motoare CARB/EPA. Aceste motoare ecologice produc o putere excelentă cu un consum redus de combustibil.
Specificatii:
Piston canelat – Canalul de recirculare este cheia sistemului brevetat HERE (High Efficiency Recirculating Engine) cu emisii reduse
Cilindru cromat – Mărește durata de viață a cilindrului și îmbunătățește performanța
Piston echipat cu 2 segmenti – Compresie crescută a motorului, ceea ce se traduce în cuplu ridicat și echilibru pentru putere și performanță
Sistem de răcire îmbunătățit pentru utilizare comercială extinsă
Sistem electronic de aprindere – Bobina de aprindere CDI permite performanțe superioare
Specificatii tehnice:
lungime taiere [cm]: 40
viteza lant [m/s]: 22.9
capacitate ulei: 300 ml
model motor: pe benzina
tip motor: pe benzina 2T
putere [kW]: 1.25 /3000
rezervor combustibil [L]: 340 ml
intinzator lant: e-Just
masa neta [kg]: 4.2
masa bruta [kg]: 7.1
lungime [mm]: 406
latime [mm]: 241
inaltime [mm]: 282
sistem de taiere: lant 3/8"
produs: motounealta
tip: motofierastrau
cilindree [cm3]: 34.9
Caracteristici
| Tip alimentare | Benzina |
|---|---|
| Culoare | Rosu/Negru |
| Putere | 1.25 kW |
| Capacitate cilindrica | 349 cm³ |
| Nivel zgomot | 100 dB |
| Putere motor | 17 cp |
| Tip pornire | Sfoara |
| Greutate | 7.1 Kg |
| Tip lucrare | Semiprofesional |
| Tip motor | 2 timpi |
| Material | Plastic |
| Lungime lama | 35 cm |
| Viteza lant | 22.9 m/s |
Accesorii
Recenzii
Fii primul care adaugi o recenzie la „Motofierastrau MARUYAMA MCV3501S-01” Anulează răspunsul
Imaginea are rol informativ. Specificatiile tehnice si continutul pachetului sunt cele mentionate in descrierea produsului.



0371 781 145
Recenzii
Nu există recenzii până acum.