Produsul nu este in stoc. Îți recomandăm următoarele:
Produse similare
Freza de zapada HONDA HSM 1390iK ZE
Cod Produs: HSM1390IK ZE
Garanție persoane fizice: luniStoc epuizat
Descriere
Freza de zăpadă cu două stadii Honda HSM 1390i seria Hibridia ZE, 92 cm lățime de lucru, este dotată cu motorul IGX, avansat și puternic. Aceste motoare au o reputație puternică, fiind construit pe baza a sute de sesiuni de test în cele mai solicitante condiții. Mulțumită motorul său, HSM 1390i poate curăța până la 92 de tone pe oră, deci nu trebuie să vă faceți griji chiar și în cazul celor mai grele ninsori.
Controlul complet al melcului permite operatorului sa regleze fin înălţime de operarea.
Modelul este echipat cu un selector de moduri oferind trei moduri de lucru, variind de la manual complet la complet automat. Astfel utilizatorului are control complet asupra operațiunii.
Caracteristici tehnice:
Model: HSM 1390ik
Tip: ZE
Lăţime de lucru: 92 cm
Înălţime zăpadă: 58 cm
Capacitate de curăţare: 83 tone/h
Distanţă de expulzare: 19 m
Reglarea înălţimii frezei: Electrică (vertical şi orizontal)
Reglarea deflectorului de evacuare: 2 pozitii – electrică
Transmisie: 2 motoare electrice
Sistem de virajare prin ambreiaj : Da
Viteză de avansare (km/h): Mică 0 – 1,4 Mare 1,4 – 3
Viteză de avansare (mod automat) (km/h): Mică 0 – 1 Mare 1 – 2,1
Dimensiuni : L x l x h (cm): 176 x 92 x 134
Greutate: 250
Nivel acustic garantat: 105 dB
Caracteristici tehnice motor:
Motor pe benzină: iGX 390
Putere motor kW/CP/RPM: 8,7/11,8/3600
Capacitate rezervor (litri): 5,7
Autonomie la sarcină maximă: 2,2
Pornire: Electrică
Caracteristici
| Tip alimentare | Benzina |
|---|---|
| Culoare | Rosu/Negru |
| Putere | 8.7 kW |
| Capacitate rezervor | 6.1 l |
| Capacitate cilindrica | 389 cm³ |
| Nivel zgomot | 104 dB |
| Putere motor | 11.8 cp |
| Numar viteze | 3 |
| Tip pornire | Manuala |
| Inaltime | 1760 mm |
| Latime | 920 mm |
| Lungime | 1340 mm |
| Greutate | 238 Kg |
| Tip lucrare | Profesional |
| Tip motor | Termic |
| Viteza maxima (rpm) | 3600 |
| Continut pachet | 1 x Freza zapada |
| Material | Metal |
| Capacitate rezervor ulei | 1.1 l |
| Consum combustibil (l/h) | 3.5 |
| Productivitate (m²/h) | 8300 |
| Modalitate deplasare | Senile |
| Tip motor termic | 4 Timpi |
| Latime de lucru | 92 cm |
| Inaltime de lucru | 58 cm |
| Distanta de aruncare | 19 m |
Recenzii
Fii primul care adaugi o recenzie la „Freza de zapada HONDA HSM 1390iK ZE” Anulează răspunsul
Imaginea are rol informativ. Specificatiile tehnice si continutul pachetului sunt cele mentionate in descrierea produsului.



Recenzii
Nu există recenzii până acum.