Produsul nu este in stoc. Îți recomandăm următoarele:
Produse similare
Freza de zapada WOLF-Garten EXPERT 84110
Cod Produs: 31AY95SV650
Garanție persoane fizice: luniStoc epuizat
Descriere
Freza de zapada Wolf-Garten EXPERT 84110 dispune de maner incalzit, far si anvelope de iarna oferind astfel aderenta sporita.
Specificatii:
Motor WOLF 110H, benzina, 4 timpi, racit cu aer
Putere motor 9.9 CP/7.4 kW
Latime de lucru 84 cm
Inaltimea de lucru 56 cm
Capacitate rezervor combustibil 4.7 l
357 ccm
pornire electrica + manuala
viteze 6+2
far
maner incalzit
greutate 150 kg
Caracteristici
| Tip alimentare | Benzina |
|---|---|
| Culoare | Rosu/Negru |
| Putere | 7.4 kW |
| Capacitate rezervor | 4.7 l |
| Capacitate cilindrica | 357 cm³ |
| Putere motor | 9.9 cp |
| Numar viteze | 8 |
| Tip pornire | Manuala |
| Greutate | 183 Kg |
| Tip lucrare | Semiprofesional |
| Tip motor | Termic |
| Viteza maxima (rpm) | 3600 |
| Continut pachet | 1 x Freza zapada |
| Material | Metal |
| Modalitate deplasare | Roti |
| Tip motor termic | 4 Timpi |
| Latime de lucru | 84 cm |
| Inaltime de lucru | 56 cm |
| Distanta de aruncare | 14 m |
| Unghi de rotatie deflector evacuare | 200 ° |
| Maner incalzit | Da |
| Far | Da |
| Caracteristici speciale | Lame din otel. Bec de iluminare situat in partea centrala a panoului. Directie asistata. |
| Autopropulsie | Da |
| Numar viteze inapoi | 2 |
Recenzii
Fii primul care adaugi o recenzie la „Freza de zapada WOLF-Garten EXPERT 84110” Anulează răspunsul
Imaginea are rol informativ. Specificatiile tehnice si continutul pachetului sunt cele mentionate in descrierea produsului.



Recenzii
Nu există recenzii până acum.