indisponibil
Produsul nu este in stoc. Îți recomandăm următoarele:
Produse similare
Generator AGT WAGT 200 AC BSB SE
Cod Produs: PFWAGT200ACBSE
Beneficii:
Garanție persoane fizice: 24 luni
Livrarea asigurată la toate comenzile
Deschidere colet la livrare
14 zile drept de retur
Cumpără ce vrei, cât vrei! Poți plăti în rate.
Garanție persoane fizice: 24 luniStoc epuizat
Descriere
ALTERNATOR
- Tip: Fara perii, pentru sudare in c.a.Curent de sudare: 60….200 A T
- ensiune de sudare 22,4…28 V
- Tensiune de amorsare: 45…60 V
- Ciclu de lucru: 200 A- 35% / 180 A- 60%
- Putere maxima: 7,0 kVA
- Factor de putere: 1
MOTOR BRIGGS & STRATTON
- Tip: OHV, un cilindru, 4 timpi, racire cu aer
- Model: VANGUARD
- Capacitate cilindrica: 391 cm3
- Putere maxima: 13,0 CP
- Combustibil : Benzina fara plumb
- Capacitate rezervor: 7,9 l
- Pornire: La sfoara
- Consum la incarcare 75%: 2,8 l/h
GRUP GENERATOR:
- Curent maxim de sudare: 200 A la 35% / 180 A la 60% timp de utilizare
- Diametru maxim electrod: 4,0 mm
- Tensiune: 230 V
- Frecventa: 50 Hz
- Putere maxima: 7,0 kVA
- Turatie: 3000 rpm
- Dimensiuni de gabarit: 820x540x560mm(L x l x h)
- Masa: 88 kg
Dotare standard:
- Doua prize monofazate schuko 16A
- Borne pentru curentul de sudure
- Comutator pentru reglarea in trepte a curentului de sudura;
- Senzor lipsa ulei
- Protecţie termica;
- Contor ore functionare
Dotare optionala:
- Sistem de roti si manere;
- Cabluri sudura
Caracteristici
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Tip | Portabil |
| Functii | Protectie lipsa ulei |
| Putere | 7 kW |
| Capacitate rezervor | 7.9 l |
| Capacitate cilindrica | 391 cm³ |
| Tip pornire | Manuala |
| Inaltime | 560 mm |
| Latime | 540 mm |
| Lungime | 820 mm |
| Greutate | 8.8 Kg |
| Tip motor | 4 timpi |
| Viteza maxima (rpm) | 3000 |
| Utilizare | Industrial |
| Tip curent | Monofazat |
| Tip combustibil | Benzina |
| Utilizat pentru | Sudura |
| Structura | Cadru metalic cu roti |
| Protectii | Protectie termica |
| Sistem racire | Cu aer |
| Tensiune furnizata | 230 V |
| Factor de putere | 1 |
| Putere maxima | 7000 W |
| Putere maxima (kVA) | 7 |
Recenzii
Fii primul care adaugi o recenzie la „Generator AGT WAGT 200 AC BSB SE” Anulează răspunsul
Imaginea are rol informativ. Specificatiile tehnice si continutul pachetului sunt cele mentionate in descrierea produsului.



Recenzii
Nu există recenzii până acum.