indisponibil
Produsul nu este in stoc. Îți recomandăm următoarele:
Produse similare
Super Promo
Super Promo
Transport Gratuit
Super Promo
Super Promo
Super Promo
Super Promo
Generator AGT WAGT 200 DC BSBE SE
Cod Produs: PFWAGT200DCBENSE
Beneficii:
Garanție persoane fizice: 24 luni
Livrarea asigurată la toate comenzile
Deschidere colet la livrare
14 zile drept de retur
Cumpără ce vrei, cât vrei! Poți plăti în rate.
Garanție persoane fizice: 24 luniStoc epuizat
Descriere
ALTERNATOR
- Tip: Cu perii, pentru sudare în c.c.
- Curent de sudare: 50 … 200 A
- Tensiune de sudare: 22 … 28 V
- Tensiune de amorsare: 75 V
- Ciclu de lucru: 200 A- 35% / 170A -60%
- Putere maximă: 4,0 kVA
- Factor de putere: 1
MOTOR BRIGGS&STRATTON
- Tip: OHV, un cilindru, 4 timpi, răcire cu aer
- Model: VANGUARD
- Capacitate cilindrică: 391 cm3
- Putere maximă: 13,0 CP
- Combustibil: Benzină fără plumb
- Capacitate rezervor: 7,9 l
- Pornire: Electrica
- Consum la incarcare 75%: 2,8 l/h
GRUP GENERATOR
- Curent maxim de sudare: 200A,la 35%/170A la 60% timp de utilizare
- Diametru maxim electrod: 4,0 mm
- Tensiune: 230 V
- Frecvenţă: 50 Hz
- Putere maximă: 4,0 kVA
- Turaţie: 3.000 rpm
- Dimensiuni de gabarit: 820x540x560mm(L x l x h)
- Masă: 89 kg
Dotări standard:
- Doua prize monofazate schuko 16 A
- Borne pentru curentul de sudare
- Comutator pentru reglarea în trepte a
- curentului de sudare; Senzor nivel ulei
- Protecţie termică; Contor ore functionare
Dotări opţionale:
Sistem de roţi si mânere;
Cabluri sudura
Caracteristici
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Tip | Portabil |
| Functii | Protectie lipsa ulei |
| Putere | 4 kW |
| Capacitate rezervor | 7.9 l |
| Capacitate cilindrica | 391 cm³ |
| Tip pornire | Manuala |
| Inaltime | 560 mm |
| Latime | 540 mm |
| Lungime | 820 mm |
| Greutate | 100 Kg |
| Tip motor | 4 timpi |
| Viteza maxima (rpm) | 3000 |
| Utilizare | Industrial |
| Tip curent | Monofazat |
| Tip combustibil | Benzina |
| Utilizat pentru | Sudura |
| Structura | Cadru metalic |
| Protectii | Protectie termica |
| Sistem racire | Cu aer |
| Tensiune furnizata | 230 V |
| Factor de putere | 1 |
| Putere maxima | 4000 W |
| Putere maxima (kVA) | 4 |
Recenzii
Fii primul care adaugi o recenzie la „Generator AGT WAGT 200 DC BSBE SE” Anulează răspunsul
Imaginea are rol informativ. Specificatiile tehnice si continutul pachetului sunt cele mentionate in descrierea produsului.



Recenzii
Nu există recenzii până acum.