indisponibil
Produsul nu este in stoc. Îți recomandăm următoarele:
Produse similare
Generator Kipor KDE 3500 X
Cod Produs: EOF-1150003500
Beneficii:
Garanție persoane fizice: luni
Livrarea asigurată la toate comenzile
Deschidere colet la livrare
14 zile drept de retur
Cumpără ce vrei, cât vrei! Poți plăti în rate.
Garanție persoane fizice: luniStoc epuizat
Descriere
Avantaje multiple:
- Sistem de combustie de mare eficiență: asigură o ardere completă, reduce noxele eliminate și mărește autonomia printr-un consum scăzut de combustibil
- Curent de calitate: sistemul AVR limitează fluctuațiile curentului de ieșire și oferă protecție la suprasarcină, oprind automat generatorul și evitând astfel avarierea sistemului
Caracteristici
- Iesiri: 2 prize
- Insonorizat: nu
- Combustibil: diesel
- Curent nominal: 12.2 A
- Dimensiuni: 655x480x530 mm
- Tensiune nominala: 230 V
- Greutate: 65 kg
- Model motor: KM 178FG
- Putere maxima: 3.2 kVA
- Tip motor: 1 cilindru / 4 timpi / injecție directă
- Putere nominala: 2.8 kVA
- Consum estimat: 370 g/kWh
- Grad protectie: IP 23
- Turatie nominala: 3000 rpm
- LwA: 96 dB
- Autonomie: 8.5 h
- Capacitate cilindrica: 296 cmc
- LpA: 77 dB
- Sistem pornire: la sfoară
- Tip ulei: SAE 10W30/15W40
- Capacitate rezervor: 13.5 l
- Factor de putere: 1
- Rata de compresie: 20/1
- Faze: monofazat
Caracteristici
| Current nominal | 12.2 A |
|---|---|
| Raport compresie | 20/1 |
| Culoare | Galben/Negru |
| Tip | Portabil |
| Functii | Protectie lipsa ulei |
| Putere | 3.2 kW |
| Capacitate rezervor | 13.5 l |
| Capacitate cilindrica | 296 cm³ |
| Nivel zgomot | 96 dB |
| Tip pornire | Manuala |
| Inaltime | 530 mm |
| Latime | 480 mm |
| Lungime | 655 mm |
| Greutate | 65 Kg |
| Tip produs | Generator |
| Tip motor | 4 timpi |
| Viteza maxima (rpm) | 3000 |
| Consum combustibil (g/kWh) | 370 |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip curent | Monofazat |
| Clasa de izolatie | B |
| Clasa de protectie | IP23 |
| Tip combustibil | Diesel |
| Utilizat pentru | Uz general |
| Structura | Cadru metalic |
| Protectii | Protectie suprasarcina |
| Sistem racire | Cu aer |
| Capacitate baie ulei | 1.1 l |
| Frecventa | 50 Hz |
| Tensiune furnizata | 230 V |
| Factor de putere | 1 |
| Putere nominala | 2800 W |
| Autonomie | 8.5 h |
| Putere maxima | 3200 W |
| Putere maxima (kVA) | 3.2 |
| Putere nominala (kVA) | 2.8 |
Recenzii
Fii primul care adaugi o recenzie la „Generator Kipor KDE 3500 X” Anulează răspunsul
Imaginea are rol informativ. Specificatiile tehnice si continutul pachetului sunt cele mentionate in descrierea produsului.



Recenzii
Nu există recenzii până acum.