indisponibil
Produsul nu este in stoc. Îți recomandăm următoarele:
Produse similare
Generator Kipor KDE 6500 E3
Cod Produs: EOF-1150036500
Beneficii:
Garanție persoane fizice: luni
Livrarea asigurată la toate comenzile
Deschidere colet la livrare
14 zile drept de retur
Cumpără ce vrei, cât vrei! Poți plăti în rate.
Garanție persoane fizice: luniStoc epuizat
Descriere
Avantaje multiple:
- Sistem de combustie de mare eficiență: asigură o ardere completă, reduce noxele eliminate și mărește autonomia printr-un consum scăzut de combustibil
- Curent de calitate: sistemul AVR limitează fluctuațiile curentului de ieșire și oferă protecție la suprasarcină, oprind automat generatorul și evitând astfel avarierea sistemului
Caracteristici
- Iesiri: 2 prize monofazate + 1 priză trifazată
- Insonorizat: nu
- Combustibil: diesel
- Curent nominal: 7.9 A
- Dimensiuni: 720x492x655 mm
- Tensiune nominala: 400 V
- Greutate: 100 kg
- Model motor: KM186FAGEX
- Putere maxima: 6 kVA
- Tip motor: 1 cilindru / 4 timpi / injecție directă
- Putere nominala: 5.5 kVA
- Consum estimat: 360 g/kWh
- Grad protectie: IP 23
- Turatie nominala: 3000 rpm
- LwA: 96 dB
- Autonomie: 6 h
- Capacitate cilindrica: 418 cmc
- LpA: 79 dB
- Sistem pornire: electric
- Tip ulei: SAE 10W30/15W40
- Capacitate rezervor: 13.5 l
- Factor de putere: 0.8
- Rata de compresie: 19/1
- Faze: trifazat
Caracteristici
| Current nominal | 7.9 A |
|---|---|
| Raport compresie | 19 |
| Culoare | Galben/Negru |
| Tip | Portabil |
| Functii | Protectie lipsa ulei |
| Capacitate rezervor | 13.5 l |
| Capacitate cilindrica | 418 cm³ |
| Nivel zgomot | 95 dB |
| Tip pornire | Manuala |
| Inaltime | 655 mm |
| Latime | 492 mm |
| Lungime | 720 mm |
| Greutate | 100 Kg |
| Tip motor | 4 timpi |
| Viteza maxima (rpm) | 3000 |
| Consum combustibil (g/kWh) | 360 |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip curent | Trifazat |
| Clasa de izolatie | B |
| Clasa de protectie | IP23 |
| Tip combustibil | Diesel |
| Utilizat pentru | Uz general |
| Structura | Cadru metalic cu roti |
| Protectii | Protectie suprasarcina |
| Sistem racire | Cu aer |
| Capacitate baie ulei | 1.65 l |
| Frecventa | 50 Hz |
| Tensiune furnizata | 400 V |
| Factor de putere | 0.8 |
| Autonomie | 6 h |
| Putere maxima | 5700 W |
| Putere maxima (kVA) | 6 |
| Putere nominala (kVA) | 5.5 |
Recenzii
Fii primul care adaugi o recenzie la „Generator Kipor KDE 6500 E3” Anulează răspunsul
Imaginea are rol informativ. Specificatiile tehnice si continutul pachetului sunt cele mentionate in descrierea produsului.



Recenzii
Nu există recenzii până acum.