indisponibil
Produsul nu este in stoc. Îți recomandăm următoarele:
Produse similare
Super Promo
Super Promo
Super Promo
Super Promo
Super Promo
Transport Gratuit
Super Promo
Generator Kipor ProX KDE 85 S3
Cod Produs: EOF-11500000851
Beneficii:
Garanție persoane fizice: 24 luni
Livrarea asigurată la toate comenzile
Deschidere colet la livrare
14 zile drept de retur
Cumpără ce vrei, cât vrei! Poți plăti în rate.
Garanție persoane fizice: 24 luniStoc epuizat
Descriere
Noua generatie de generatoare de curent Kipor seria ProX ofera puteri intre 11 si 200kVA.
Aceste noi modele au fost reproiectate pentru a fi mai fiabile, silentioase, compacte si usor de exploatat.
Avantaje si beneficii
- carcasa proiectata pentru a rezista solicitarilor dure din santiere
- motorul termic echipat cu patru supape pe cilindru este proiectat pentru fiabilitate si putere marite
- panoul de control este usor de utilizat, intuitiv si ofera informatii detaliate despre parametrii functionali
Caracteristici
- Nivel zgomot: 74 dB(A) la 1m
- Clasa de izolatie: H
- Combustibil: diesel
- Curent nominal: 104.6 A
- Dimensiuni: 2900x1150x1600 mm
- Frecventa: 50 Hz
- Automatizare: optional
- Tensiune nominala: 230/400 V
- Greutate: 2010 kg
- Serie: ProX
- Model motor: KD4114Z
- Putere maxima: 79.8 kVA
- Tip motor: 4 cilindri in linie/4 timpi/injectie directa/racire cu lichid/supraalimentat
- Putere nominala: 72.5 kVA
- Consum estimat: 220 g/kWh
- Turatie nominala: 1500 rpm
- Capacitate cilindrica: 5.10 L
- Sistem pornire: Pornire electrica 24V
- Tip ulei: SAE 10W30/15W40
- Capacitate rezervor: 200 L
- Factor de putere: 0.8
- Rata de compresie: 17.3
Caracteristici
| Current nominal | 104.6 A |
|---|---|
| Raport compresie | 17.3 |
| Culoare | Galben/Negru |
| Tip | Stationar |
| Functii | Protectie lipsa ulei |
| Putere | 6.4 kW |
| Capacitate rezervor | 200 l |
| Capacitate cilindrica | 5100 cm³ |
| Nivel zgomot | 74 dB |
| Tip pornire | Manuala |
| Inaltime | 1600 mm |
| Latime | 1150 mm |
| Lungime | 2900 mm |
| Greutate | 2010 Kg |
| Tip produs | Generator |
| Tip motor | 4 timpi |
| Viteza maxima (rpm) | 1500 |
| Consum combustibil (g/kWh) | 220 |
| Utilizare | Industrial |
| Tip curent | Trifazat |
| Clasa de protectie | IP23 |
| Tip combustibil | Diesel |
| Utilizat pentru | Uz general |
| Structura | Carcasa insonorizata |
| Protectii | Protectie suprasarcina |
| Sistem racire | Cu lichid |
| Capacitate baie ulei | 20 l |
| Frecventa | 50 Hz |
| Tensiune furnizata | 400 V |
| Putere nominala | 58000 W |
| Putere maxima | 64000 W |
| Putere maxima (kVA) | 80 |
| Putere nominala (kVA) | 72.5 |
Recenzii
Fii primul care adaugi o recenzie la „Generator Kipor ProX KDE 85 S3” Anulează răspunsul
Imaginea are rol informativ. Specificatiile tehnice si continutul pachetului sunt cele mentionate in descrierea produsului.



Recenzii
Nu există recenzii până acum.