Produsul nu este in stoc. Îți recomandăm următoarele:
Produse similare
Generator de curent AGT 2501 HSB R16
Cod Produs: PFAGT2501HN16S
Garanție persoane fizice: 24 luniStoc epuizat
Descriere
Alternatorul fără perii are o putere maximă de 2,2 kVA și este echipat cu un motor puternic Honda OHV GX.
Acest motor în 4 timpi se răcește cu aer, funcționează cu benzină fără plumb și generează o putere de 5,5 CP. Pornirea se realizează manual, la sfoară.
AGT 2501 HSB SE cântărește 36 kg și consumă 313 g/ kWh. Dotările stanadard includ două prize monofazate Schucko 16 A, protecție lipsă ulei și protecție termică.
ALTERNATOR
Tip: Sincron, monofazat, fara perii
Putere maxima: 2,2 kVA
Factor de putere: 1
MOTOR HONDA
Tip: OHV, un cilindru, 4 timpi, racire cu aer
Model: GX 160
Capacitate cilindrica: 163 cm3
Putere maxima: 5,5 HP
Diametru x cursă piston: 68mm x 45mm
Cămaşă cilindru: fontă
Raport compresie: 9.0 : 1
Combustibil: Benzina fara plumb
Pornire: La sfoara
Consum: 313 g/kWh
GRUP GENERATOR
Tensiune: 230 V
Frecventa: 50 Hz
Putere maxima: 2,2 kVA
Turatie: 3.000 rpm
Capacitate rezervor: 16 l
Dimensiuni de gabarit: 610x410x450 mm (L x l x h)
Grad de protecţie: IP23
Masa: 41 kg
Dotari standard:
Doua prize monofazate schuko 16 A
Protectie termica
Protecţie lipsă ulei
Caracteristici
| Culoare | Rosu/Negru |
|---|---|
| Tip | Portabil |
| Functii | Protectie lipsa ulei |
| Putere | 2.2 kW |
| Capacitate rezervor | 1.6 l |
| Capacitate cilindrica | 163 cm³ |
| Tip pornire | Manuala |
| Inaltime | 450 mm |
| Latime | 410 mm |
| Lungime | 610 mm |
| Greutate | 41 Kg |
| Tip motor | 4 timpi |
| Viteza maxima (rpm) | 3000 |
| Consum combustibil (g/kWh) | 313 |
| Utilizare | Industrial |
| Tip curent | Monofazat |
| Clasa de protectie | IP23 |
| Tip combustibil | Benzina |
| Utilizat pentru | Uz general |
| Structura | Cadru metalic |
| Protectii | Protectie termica |
| Sistem racire | Cu aer |
| Capacitate baie ulei | 0.6 l |
| Tensiune furnizata | 230 V |
| Factor de putere | 1 |
| Putere maxima | 2200 W |
| Putere maxima (kVA) | 2.2 |
Recenzii
Fii primul care adaugi o recenzie la „Generator de curent AGT 2501 HSB R16” Anulează răspunsul
Imaginea are rol informativ. Specificatiile tehnice si continutul pachetului sunt cele mentionate in descrierea produsului.



Recenzii
Nu există recenzii până acum.