Generator invertor P4500
Cod Produs: 030806
Garanție persoane fizice: 24 luniÎn stoc
Descriere
Bucurați-vă de micile gadgeturi de acasă oriunde. Datorită tehnicii Quiet Power Technology®, generatoarele noastre ‘inverter’ sunt mai silențioase decât generatoarele tradiționale de camping. Acest generator P4500 PowerSmart Series™ este sigur și pentru echipamente sensibile, cum ar fi smartphone-ul, laptopul, televizorul și sistemele de jocuri.
Acest generator portabil vă poate alimenta echipamentul timp de 16 ore în continuu (la sarcină de 25%). Furnizează 4500 de Wați la pornire și 3700 de Wați în funcționare.
Acest P4500 dispune de 2 prize de uz casnic de 230V, o priză de încărcare de 12V DC și două porturi USB de 5V.
Porniți cu ușurință generatorul invertor pe benzină P4500 cu butonul electric sau porniți-l de la distanță cu cheia.
Pentru a facilita și transportul, acest generator portabil are roți integrate și un mâner telescopic.
Sigur pentru electronice sensibile Tehnica ‘inverter’ produce o putere mai lină. Aceasta înseamnă că vă puteți reîncărca și alimenta în siguranță dispozitivele electronice sensibile, cum ar fi laptopurile, smartphone-urile și sistemele de jocuri.
Tehnica Quiet Power Reglează automat turația motorului în funcție de elementele pe care le alimentați. Tehnica Quiet Power reduce și mai mult zgomotul, consumul de combustibil și emisiile.
Prize multiple pentru nevoile dvs. de energie Două prize de uz casnic de 230V, o priză de încărcare de 12V DC și două porturi USB de 5V oferă suficientă flexibilitate pentru a alimenta o combinație extinsă de lumini, laptopuri, blendere, electronice personale și multe altele.
Mobilitate ușoară Mânerul telescopic în stil bagaj și roțile integrate fac ca manevrara să fie facilă.
CO Guard™ Oprire prin monoxid de carbon Detectare avansată. Protecție adăugată. Această tehnologie brevetată oprește generatorul dvs. atunci când niveluri dăunătoare de monoxid de carbon se acumulează în zona de operare a generatorului.
Pornire electrică Porniți motorul rapid și ușor prin apăsarea butonului.
Pornire și oprire de la distanță Porniți convenabil generatorul dvs. portabil sau opriți-l de la distanță cu o cheie.
Specificatii tehnice:
produs: motoutilaj
tip: generator inverter
putere [kW]: 3.700
timp functionare [minute]: 16 ore
tensiune [V]: 2x230V/16A 1x12V/5A DC 2xUSB
tip motor: pe benzina 4T
cilindree [cm3]: 224
rezervor combustibil [L]: 13
pornire motor: manual / electric
protectie: senzor ulei
lungime [mm]: 620
latime [mm]: 440
inaltime [mm]: 520
masa neta [kg]: 52.1
Caracteristici
| Culoare | Gri/Negru |
|---|---|
| Tip | Portabil |
| Functii | Roti |
| Putere | 4.5 kW |
| Capacitate rezervor | 13 l |
| Capacitate cilindrica | 224 cm³ |
| Nivel zgomot | 60 dB |
| Tip pornire | Electrica |
| Inaltime | 520 mm |
| Latime | 480 mm |
| Lungime | 620 mm |
| Greutate | 5.2 Kg |
| Tip motor | 4 timpi |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip curent | Monofazat |
| Tip combustibil | Benzina |
| Utilizat pentru | Uz general |
| Structura | Carcasa insonorizata |
| Protectii | Protectie suprasarcina |
| Sistem racire | Cu aer |
| Tensiune furnizata | 230 V |
| Factor de putere | 1 |
| Putere nominala | 3700 W |
| Autonomie | 18 h |
| Putere maxima | 4500 W |
| Putere maxima (kVA) | 4.5 |
| Putere nominala (kVA) | 37 |
Recenzii
Fii primul care adaugi o recenzie la „Generator invertor P4500” Anulează răspunsul
Imaginea are rol informativ. Specificatiile tehnice si continutul pachetului sunt cele mentionate in descrierea produsului.












































0371 781 145
Recenzii
Nu există recenzii până acum.