Produsul nu este in stoc. Îți recomandăm următoarele:
Produse similare
Hidrofor TECHNIK fonta 900 W 19 l 1200 l/h inaltime refulare 40 m adancime absorbtie 20 m 6 bar 21 Kg
Cod Produs: TK20-36/19H
Garanție persoane fizice: 24 luniStoc epuizat
Descriere
– Hidrofor cu pompa din fonta de adancime, pentru aspiratie de pana la 20m, pentru aplicatii casnice uzuale;
– Alimentarea cu apa curata in sistem automatizat;
– Sisteme de alimentare cu apa;
– Cladiri rezidentiale, spalatorii auto;
– Sisteme de irigatii de dimensiuni medii;
– Cresterea presiunii din reteaua de alimentare cu apa potabila;
– Transvazarea apei curate.
Avantaje
– Turbina din PPO (techno-polymer) – asigura un randament optim de utilizare;
– Ax pompă din oțel acoperit chimic;
– înfășurare stator din aluminiu;
– Pompă de adâncime;
– Corp pompă din fontă.
Set livrare
– Ejector; Racord 3 căi din alamă; Manometru presiune apă; Presostat; Racord flexibil antivibrant; Cablu de alimentare 1,5 m cu ștecher.
Date tehnice
- Tip apa vehiculata Apa curata
- Putere motor electric 1100 W
- Tensiune nominala 230V/ 1Ph/ 50Hz
- Debit l/min 20 L/min
- Adancime de aspiratie 20 m
- Capacitate butelie 19 L
- Carcasa motor Aliaj de aluminiu
- Corp pompa Fonta
- Diametru de refulare 1“
- Diametru de aspiratie 1 1/4″ si 1″
- Inaltime refulare 40 m
- Temperatura maxima 35 grade C
- Material turbina PPO-(techno-polymer)
- Materialul axului de pompa Otel acoperit chimic
- Garnitura mecanica Ceramica/Grafit/NBR
- Infasurare stator Aluminiu
- Clasa de protectie IP44
- Clasa de izolatie B
- Lungime cablu 1.5 m
- Greutate 21 kg
Caracteristici
| Culoare | Albastru |
|---|---|
| Functii | Presostat |
| Putere | 900 W |
| Nivel zgomot | 80 dB |
| Lungime cablu | 1.5 m |
| Greutate | 21 Kg |
| Continut pachet | 1 x Ejector. 1 x Manometru. Racord 3 cai. 1 x Presostat. 1 x Racord flexibil. 1 x Cablu alimentare |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip curent | Monofazat |
| Diametru racord refulare | 1 inch |
| Diametru racord aspiratie | 1.25 inch |
| Capacitate vas expansiune | 19 l |
| Debit maxim | 1200 l/h |
| Inaltime de refulare | 40 m |
| Adancime de absorbtie | 20 m |
| Material | Fonta |
| Temperatura maxima | 35 C |
| Clasa de izolatie | B |
| Clasa de protectie | IP44 |
| Presiune maxima | 6 bar |
Recenzii
Fii primul care adaugi o recenzie la „Hidrofor TECHNIK fonta 900 W 19 l 1200 l/h inaltime refulare 40 m adancime absorbtie 20 m 6 bar 21 Kg” Anulează răspunsul
Imaginea are rol informativ. Specificatiile tehnice si continutul pachetului sunt cele mentionate in descrierea produsului.





Recenzii
Nu există recenzii până acum.