indisponibil
Produsul nu este in stoc. Îți recomandăm următoarele:
Produse similare
Super Promo
Super Promo
Super Promo
Super Promo
Super Promo
Incarcator 12V
Cod Produs: MACH114
Beneficii:
Garanție persoane fizice: 24 luni
Livrarea asigurată la toate comenzile
Deschidere colet la livrare
14 zile drept de retur
Cumpără ce vrei, cât vrei! Poți plăti în rate.
Garanție persoane fizice: 24 luniStoc epuizat
Descriere
– Redresor monofazat pentru incarcarea acumulatorilor cu electrolit, avand tensiuni de 12V.
Avantaje
– Redresor pentru acumulatori cu electrolit, compact este dotat cu protectie la scurt circuit intre clesti;
– Protectie impotriva inversarii polaritatii;
– Este echipat cu ampermetru.
Set livrare
– Clesti; Cabluri.
Date tehnice
- Tensiune nominala 230/50Hz/1Ph
- Tensiune de incarcare 12 V
- Curent maxim de incarcare 4 A
- Capacitate baterii min./max. 15-60 Ah
- Putere maxima absorbita 50 W
- Dimensiune (Diametru interior) 225x160x95 mm
- Greutate 1.3 kg
Caracteristici
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Tip | Portabil |
| Functii | Protectie suprasarcina |
| Inaltime | 225 mm |
| Latime | 160 mm |
| Lungime | 95 mm |
| Greutate | 13 Kg |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Utilizare | Rezidential |
| Clasa de protectie | H |
| Tip functionare | Incarcare |
| Tensiune de iesire | 12 V |
| Curent maxim de incarcare | 4 A |
| Putere absorbita | 50 W |
| Capacitate baterie auto | 15-60 Ah |
Recenzii
Fii primul care adaugi o recenzie la „Incarcator 12V” Anulează răspunsul
Imaginea are rol informativ. Specificatiile tehnice si continutul pachetului sunt cele mentionate in descrierea produsului.



Recenzii
Nu există recenzii până acum.