indisponibil
Produsul nu este in stoc. Îți recomandăm următoarele:
Produse similare
Motocoasa cu fir si lama EFCO 8460 benzina 2.5 cp ghidon diametru de taiere 420 mm
Cod Produs: 61129001E1C
Beneficii:
Garanție persoane fizice: 24 luni
Livrarea asigurată la toate comenzile
Deschidere colet la livrare
14 zile drept de retur
Cumpără ce vrei, cât vrei! Poți plăti în rate.
Garanție persoane fizice: 24 luniStoc epuizat
Descriere
Caracteristici Tehnice:
Putere: 2.5 HP – 1.8 kW
Capacitate cilindrică: 45.7 cm³
Diametrul tubului: 32 mm
Mâner: dublu
Ambreiaj: da
Capacitate rezervor combustibil: 1.5 l
Greutate: 8.1 kg
Kit livrare: Ham profesional, Cutit cu 3 dinti, Cap cu fir dublu ( autocut) , Cheie T (pt bujie) si Tija de blocat.
Caracteristici
| Tip alimentare | Benzina |
|---|---|
| Culoare | Rosu/Gri |
| Functii | Functie de taiere cu fir si lama |
| Putere | 1.8 kW |
| Capacitate rezervor | 1.5 l |
| Capacitate cilindrica | 45.7 cm³ |
| Nivel zgomot | 115 dB |
| Putere motor | 2.5 cp |
| Latime taiere | 42 cm |
| Tip pornire | Manuala |
| Greutate | 8.1 Kg |
| Tip lucrare | Profesional |
| Tip produs | Motocoasa |
| Tip maner | Ghidon |
| Tip taiere | Cu fir si lama |
| Tip motor | 2 timpi |
| Viteza maxima (rpm) | 9500 |
| Diametru de taiere | 420 mm |
| Diametru fir | 3 mm |
| Continut pachet | 1 x Cap de taiere cu fir. 1 x Cutit 3 dinti. 1 x Ham. 1 x Set scule intretinere |
| Diametru ax | 32 mm |
| Turatie mers in gol (rpm) | 2500 |
Recenzii
Fii primul care adaugi o recenzie la „Motocoasa cu fir si lama EFCO 8460 benzina 2.5 cp ghidon diametru de taiere 420 mm” Anulează răspunsul
Imaginea are rol informativ. Specificatiile tehnice si continutul pachetului sunt cele mentionate in descrierea produsului.



Recenzii
Nu există recenzii până acum.