Produsul nu este in stoc. Îți recomandăm următoarele:
Produse similare
Motocultor profesional Bertolini 318 Lombardini 25LD425 19 CP Electric Diesel 19 cp latime de lucru 80 cm
Cod Produs: Bertolini 318/19/80
Garanție persoane fizice: 24 luniStoc epuizat
Descriere
Date Tehnice:
MOTOR LOMBARDINI
Tip: Diesel, doi cilindri, 4 timpi, racire cu aer
Model: 25 LD 425
Capacitate cilindrica: 851 cm3
Putere maxima: 19 CP
Combustibil: diesel
Capacitate rezervor: 4 l
Pornire: Electrică
Consum maxim: 3,5 l/h
MOTOCULTOR:
Ambreiaj: multi disc cu control manual, inversat
Cutia de viteze: in baie de ulei, 5 viteze (3 viteze inainte + 2 viteze înapoi)
Diferenţial: cu dispozitiv de blocare şi manetă de control
Sistem de franare: independent pe fiecare roata cu maneta separata de control si dispozitiv de blocare pentru stationare.
Dispozitive de siguranta: maneta de ambreiaj cu dubla actionare si debreiere in cazul pierderii controlului asupra masini (fara oprirea motorului);
dispozitiv pentru împiedicarea schimbării sensului de mers când priza de forţă funcţionează
Priza de putere: două prize (o priză independentă cu două viteze şi o priză sincronizată)
Ghidonul: Reglabil în înălţime şi în lateral, rotire la 180°
Freză: reglabilă 80 cm, sistem de control a adâncimii de lucru
Roti motoare: Pneumatice 6,5/80 X 12”
Caracteristici
| Tip alimentare | Diesel |
|---|---|
| Culoare | Albastru |
| Functii | Posibilitate de atasare accesorii |
| Putere | 14.1 kW |
| Capacitate rezervor | 4 l |
| Capacitate cilindrica | 851 cm³ |
| Putere motor | 1.9 cp |
| Numar viteze | 5 |
| Tip pornire | Automat |
| Greutate | 270 Kg |
| Tip lucrare | Profesional |
| Tip produs | Motocultor |
| Tip motor | 4 timpi |
| Viteza maxima (rpm) | 3600 |
| Continut pachet | 1 x Motocultor |
| Latime de lucru maxima | 80 cm |
| Diametru roti | 10 inch |
| Adancime de lucru | 30 cm |
| Capacitate rezervor ulei | 1.8 l |
| Consum combustibil (l/h) | 3.5 |
| Numar viteze mers inapoi | 2 |
| Viteza de rotatie freza (rpm) | 900 |
Accesorii
Recenzii
Fii primul care adaugi o recenzie la „Motocultor profesional Bertolini 318 Lombardini 25LD425 19 CP Electric Diesel 19 cp latime de lucru 80 cm” Anulează răspunsul
Imaginea are rol informativ. Specificatiile tehnice si continutul pachetului sunt cele mentionate in descrierea produsului.



Recenzii
Nu există recenzii până acum.