Produsul nu este in stoc. Îți recomandăm următoarele:
Produse similare
Motocultor profesional ProGARDEN HS1100AE Diesel 7 cp latime de lucru 110 cm
Cod Produs: 4560071100AE
Garanție persoane fizice: 24 luniStoc epuizat
Descriere
- Motosapa are o fiabilitate ridicată data de motorul diesel de 7CP si de cutia mecanica de viteze cu pinioane care ofera 2 viteze de deplasare inainte si 1 viteza pentru mersul inapoi.
- Cu o latime de lucru reglabila in plaja 50-120 cm, freza se segmenteaza in doua bucati, iar pe lateral se afla discurile de protectie plante.
- Un avantaj in utilizare il constituie functia de reglare a adancimii de lucru cu ajutorul cuiului spate si posibilitatea de ataşare a diferitelor accesorii.
Detalii tehnice:
Adâncime de lucru: 150 – 350 mm
Lăţime de lucru: 500 – 1100 mm
Greutate: 180 kg
Dimensiuni: 1050 x 570 x 780 mm
Motor: 178FE, 4 timpi, răcit cu aer, diesel, monocilindru
Putere maximă: 7.0 CP
Alezaj x Cursă: 78×62 mm
Capacitate cilindrică: 300 cmc
Sistem de pornire: electric si la sfoara
Consum specific: aprox. 277/286 g/kWh (la 3000rpm/3600rpm)
Setul de livrare contine 40 lame si 2 discuri laterale
Consumabile
Caracteristici
| Tip alimentare | Diesel |
|---|---|
| Culoare | Galben/Negru |
| Functii | Posibilitate de atasare accesorii |
| Putere | 5.2 kW |
| Capacitate rezervor | 3.5 l |
| Capacitate cilindrica | 296 cm³ |
| Nivel zgomot | 93 dB |
| Putere motor | 7 cp |
| Numar viteze | 3 |
| Tip pornire | Automata |
| Inaltime | 780 mm |
| Latime | 550 mm |
| Lungime | 1000 mm |
| Greutate | 15.5 Kg |
| Tip lucrare | Profesional |
| Tip produs | Motocultor |
| Tip motor | 4 timpi |
| Viteza maxima (rpm) | 3600 |
| Continut pachet | 1 x Motosapa |
| Latime de lucru maxima | 110 cm |
| Diametru roti | 12 inch |
| Adancime de lucru | 30 cm |
| Latime de lucru minima | 80 cm |
| Capacitate rezervor ulei | 1 l |
| Numar viteze mers inapoi | 1 |
Recenzii
Fii primul care adaugi o recenzie la „Motocultor profesional ProGARDEN HS1100AE Diesel 7 cp latime de lucru 110 cm” Anulează răspunsul
Imaginea are rol informativ. Specificatiile tehnice si continutul pachetului sunt cele mentionate in descrierea produsului.



Recenzii
Nu există recenzii până acum.