indisponibil
Produsul nu este in stoc. Îți recomandăm următoarele:
Produse similare
Motofierastrau Ikra PCS 4040
Cod Produs: 75074200
Beneficii:
Garanție persoane fizice: 24 luni
Livrarea asigurată la toate comenzile
Deschidere colet la livrare
14 zile drept de retur
Cumpără ce vrei, cât vrei! Poți plăti în rate.
Garanție persoane fizice: 24 luniStoc epuizat
Descriere
Motofierastrau Ikra PCS 4040 – Pentru orice tip de lemn, datorita lantului Oregon SUA – cel mai bun de pe piata.
- Are incorporat protectie contra supraincalzirii
- Motor termic puternic de 2 CP, ideal pentru orice timp de munca
- Lama lunga de 400mm intrucat sa puteti taia pana si busteni
- Lant performant Oregon SUA
Specificatii Tehnice
- Tip motor: 2 timpi
- Putere: 1500 W
- Combustibil: Benzina fara Plumb
- Pornire: electrica
- Tip carburator: Walbro
- Capacitatea cilindrica: 40.1 cmc
- Ambreiaj centrifugal
- Sistem antivibrati
- Frana inertiala de lant
- Lungime sina: 400 mm
- Capacitate rezervor ulei 210 ml
- Capacitate rezervor benzina 310 ml
- Gheara: Da
- Maner superior
- Gheare fixare metal
- Viteza Lant: 14.9 m/s
- Greutate: 5.3 kg
Caracteristici
| Tip alimentare | Benzina |
|---|---|
| Culoare | Rosu/Negru |
| Putere | 1.5 kW |
| Capacitate rezervor | 310 ml |
| Capacitate cilindrica | 40.1 cm³ |
| Putere motor | 2 cp |
| Tip pornire | Sfoara |
| Greutate | 5.3 Kg |
| Tip lucrare | Semiprofesional |
| Tip motor | 2 timpi |
| Material | Plastic |
| Capacitate rezervor ulei | 210 ml |
| Lungime lama | 40 cm |
| Viteza lant | 14.9 m/s |
Recenzii
Fii primul care adaugi o recenzie la „Motofierastrau Ikra PCS 4040” Anulează răspunsul
Imaginea are rol informativ. Specificatiile tehnice si continutul pachetului sunt cele mentionate in descrierea produsului.



Recenzii
Nu există recenzii până acum.