indisponibil
Produsul nu este in stoc. Îți recomandăm următoarele:
Produse similare
Motopompa apa Weima QGZ 50-30
Cod Produs: WMWP5030G
Beneficii:
Garanție persoane fizice: 36 luni
Livrarea asigurată la toate comenzile
Deschidere colet la livrare
14 zile drept de retur
Cumpără ce vrei, cât vrei! Poți plăti în rate.
Stoc epuizat
Descriere
Model QGZ 50-30 SEMI PROFFY
Caracteristici
Producator Weima
Debit maxim 28 m3/ora (466 L/min)
Inaltime refulare 30 m (maxim)
Adancime absorbtie 6 – 8 m (maxim)
Motor
Model WM168F
Putere 6.5 CP
Tip motor 4 Timpi, OHV, 1 cilindru, racire pe aer
Combustibil Benzina
Capacitate baie ulei 0,6 L
Capacitate rezervor combustibil 3,6 L
Dimensiuni
Latime 410 mm
Lungime 385 mm
Inaltime 485 mm
Diametru conectare 2 „
Diametru aspiratie si refulare 50 mm
Caracteristici suplimentare
Auto-amorsare DA
Perioada garantie 36 luni
Greutate 25 kg
Dimensiune ambalaj 410 x 385 x 485 mm
Caracteristici
| Tip pompa | Motopompa |
|---|---|
| Debit maxim | 28 m³/h |
| Tip motor | Termic |
| Refulare verticala | 30 m |
| Tip combustibil | Benzina |
| Refulare orizontala | 300 m |
| Utilizat pentru | Apa curata |
| Adancime de absorbtie | 8 m |
| Capacitate rezervor | 3.6 l |
| Presiune maxima | 3 bar |
| Nivel zgomot | 102 dB |
| Putere motor | 6.5 cp |
| Viteza maxima (rpm) | 3600 |
| Tip pornire | Manuala |
| Diametru racord refulare | 2 inch |
| Diametru racord aspiratie | 2 inch |
Recenzii
Fii primul care adaugi o recenzie la „Motopompa apa Weima QGZ 50-30” Anulează răspunsul
Imaginea are rol informativ. Specificatiile tehnice si continutul pachetului sunt cele mentionate in descrierea produsului.





















Recenzii
Nu există recenzii până acum.