indisponibil
Produsul nu este in stoc. Îți recomandăm următoarele:
Produse similare
Super Promo
Super Promo
Super Promo
Super Promo
Super Promo
Transport Gratuit
Super Promo
Motosapa MTD T/205
Cod Produs: 21D-20MI678
Beneficii:
Garanție persoane fizice: 24 luni
Livrarea asigurată la toate comenzile
Deschidere colet la livrare
14 zile drept de retur
Cumpără ce vrei, cât vrei! Poți plăti în rate.
Garanție persoane fizice: 24 luniStoc epuizat
Descriere
Motosapatoare MTD T 205 – MADE IN GERMANY cu ambreiaj pe curea – grup final cu mecanism melc-roată melcată, in carter de duraluminiu.
Specificatii Tehnice
- Lăţime de lucru: 40 cm (4 freze – 305 mm)
- Motor: MTD Thorx 45 – ohv
- Capacitate: 139 cmc
- Putere nominală: 2,0 kw/3000 rpm
- Ulei: 10w-30
- Freze: 4
- Rotaţie freze: inainte (120 rpm)
- Reglaj ghidon: pe inălţime (2 poziţii) / pliabil
- Roată de manevrare: in faţă, retractabilă ( 180 mm)
- Cilindru: cu cămaşă de fontă
- Rezervor combustibil: 1.25L
- Greutate: 34 kg
Caracteristici
| Tip alimentare | Benzina |
|---|---|
| Culoare | Rosu/Negru |
| Putere | 2 kW |
| Capacitate rezervor | 1.4 l |
| Capacitate cilindrica | 139 cm³ |
| Putere motor | 2.7 cp |
| Numar viteze | 1 |
| Tip pornire | Manuala |
| Greutate | 34 Kg |
| Tip lucrare | Profesional |
| Tip produs | Motosapa |
| Tip motor | 4 timpi |
| Viteza maxima (rpm) | 3000 |
| Continut pachet | 1 x Motosapa |
| Latime de lucru maxima | 40 cm |
| Capacitate rezervor ulei | 0.6 l |
| Viteza de rotatie freza | 120 rpm |
Recenzii
Fii primul care adaugi o recenzie la „Motosapa MTD T/205” Anulează răspunsul
Imaginea are rol informativ. Specificatiile tehnice si continutul pachetului sunt cele mentionate in descrierea produsului.



Recenzii
Nu există recenzii până acum.