indisponibil
Produsul nu este in stoc. Îți recomandăm următoarele:
Produse similare
Transformator pentru sudura MMA 320A
Cod Produs: LINEAR340
Beneficii:
Garanție persoane fizice: 24 luni
Livrarea asigurată la toate comenzile
Deschidere colet la livrare
14 zile drept de retur
Cumpără ce vrei, cât vrei! Poți plăti în rate.
Garanție persoane fizice: 24 luniStoc epuizat
Descriere
– Aparat de sudură în curent continuu, trifazat, portabil, de tip transformator, pentru sudarea cu electrozi înveliți prin procedeul MMA.
Avantaje
– Protecție termostatică;
– Reglarea continuă a curentului de sudură cu șunt magnetic;
– Mâner și roți pentru transport încorporate.
Date tehnice
- Tensiune nominala 230-400 V
- Putere maxima absorbita 11.5 kW
- Ventilator Da
- Interval reglare curent sudura 60 – 320 A
- Tip curent Continuu
- Diametru electrod 5 mm
- Tip electrod Rutilici, bazici, inox, fontă, aluminiu.
- Ventilatie fortata Da
- Dimensiune (Diametru interior) 89 x 46 x 59 mm
- Greutate 80 kg
Caracteristici
| Tip alimentare | Electric |
|---|---|
| Culoare | Rosu/Negru |
| Latime | 460 mm |
| Lungime | 890 mm |
| Greutate | 80 Kg |
| Tip lucrare | Profesional |
| Continut pachet | 1 x Cablu alimentare |
| Tensiune alimentare | 400 V |
| Clasa de izolatie | H |
| Clasa de protectie | IP22 |
| Afisaj electronic | Nu |
| Maner transport | Da |
| Roti transport | Da |
| Tip aparat | Transformator |
| Tip sudura | MMA |
| Ventilator de racire | Da |
| Curent maxim de sudura | 320 A |
| Reglare intensitate curent | 60-320 A |
| Putere absorbita (kVA) | 11.5 |
| Regim de functionare | 0.35 |
| Tensiune in gol | 65 V |
| Diametru electrozi | 5 mm |
| Adancime | 590 mm |
Recenzii
Fii primul care adaugi o recenzie la „Transformator pentru sudura MMA 320A” Anulează răspunsul
Imaginea are rol informativ. Specificatiile tehnice si continutul pachetului sunt cele mentionate in descrierea produsului.



Recenzii
Nu există recenzii până acum.