Produsul nu este in stoc. Îți recomandăm următoarele:
Produse similare
Aparat de spalat cu presiune ProGARDEN HBE-70
Cod Produs: 46700HBE70
Garanție persoane fizice: 24 luniStoc epuizat
Descriere
Avantaje
– dimensiuni reduse, poate fi depozitat cu usurinta in spatii restranse
– constructie robusta si ergonomica
– setul de livrare cuprinde diverse accesorii ce asigura eficienta in exploatare
– manevrare usoara datorita cuplajelor rapide si suportului integrat pentru accesorii
– deplasare usoara pe roti
Caracteristici
Putere absorbita: 1500 W
Presiune nominala: 70 bar
Lungime furtun: 3 m
Debit nominal: 6 l/min
Nivel zgomot: 99 dB
Temperatura maxima apa: 60 ºC
Tensiune de alimentare: 230 V
Lungime cablu: 5 m
Presiune maxima: 105 bar
Dimensiuni: 41x27x30 cm
Debit maxim: 6.5 l/min
Greutate: 5 kg
Accesorii incluse in setul de livrare
– pistol cu lance
– 3 duze de lance (reglabila, unghiulara, turbo)
– perie simpla si perie circulara
– rezervor detergent
Caracteristici
| Tip alimentare | La retea |
|---|---|
| Culoare | Galben/Negru |
| Functii | Roti |
| Putere | 1500 W |
| Nivel zgomot | 99 dB |
| Inaltime | 300 mm |
| Latime | 270 mm |
| Lungime | 410 mm |
| Lungime cablu | 5 m |
| Greutate | 5 Kg |
| Tip produs | Aparat de spalat cu presiune |
| Continut pachet | 1 x Pistolet. 1 x Lance. 3 x Duze. 2 x Perie. 1 x Rezervor pentru detergent |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Debit maxim | 390 l/h |
| Temperatura maxima | 60 C |
| Presiune maxima | 105 bar |
| Lungime furtun | 3 m |
Recenzii
Fii primul care adaugi o recenzie la „Aparat de spalat cu presiune ProGARDEN HBE-70” Anulează răspunsul
Imaginea are rol informativ. Specificatiile tehnice si continutul pachetului sunt cele mentionate in descrierea produsului.





Recenzii
Nu există recenzii până acum.