Produsul nu este in stoc. Îți recomandăm următoarele:
Produse similare
Aparat de spalat cu presiune STIHL RE 119
Cod Produs: 47770124501
Garanție persoane fizice: 24 luniStoc epuizat
Descriere
Utilaj de curățat cu înaltă presiune, compact, 125 bar. Pentru operațiunile de curățenie din preajma casei și grădinii. Prevăzut cu cuplă rapidă la ieșirea de înaltă presiune, mâner telescopic din aluminiu, mâner de transport din aluminiu, ușor de manevrat datorită diametrului mărit al roților, carcasă frontală rabatabilă pentru păstrarea duzelor, duză rotativă și duză plată, sistem de prindere pentru sistemul de stropit și alte accesorii, furtun de mare presiune cu armătură de oțel, de 8 m lungime, suport rotativ pentru cablul de alimentare.
Caracteristici tehnice
| Volum maxim de apă l/h | 500 |
| Temperatură maximă de admisie °C | 60 |
| Putere kW | 2,1 |
| Putere kW | 2,1 |
| Greutate kg 1) | 19,2 |
| Lungimea furtunului de înaltă presiune m | 8 |
| Presiune de lucru bar | 125 |
| Volţi / Număr faze / Hertzi V / Phases / Hz 2) | 230 V/1 PH/50 Hz |
1) Complete, ready for use
2) Volţi / Număr faze / Hertzi
Caracteristici
| Tip alimentare | La retea |
|---|---|
| Culoare | Portocaliu/Negru/Gri |
| Putere | 2.1 kW |
| Greutate | 19.2 Kg |
| Tip produs | Aparat de spalat cu presiune |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Debit maxim | 500 l/h |
| Presiune maxima | 12.5 bar |
| Lungime furtun | 8 m |
Recenzii
Fii primul care adaugi o recenzie la „Aparat de spalat cu presiune STIHL RE 119” Anulează răspunsul
Imaginea are rol informativ. Specificatiile tehnice si continutul pachetului sunt cele mentionate in descrierea produsului.



Recenzii
Nu există recenzii până acum.