indisponibil
Produsul nu este in stoc. Îți recomandăm următoarele:
Produse similare
Aparat de sudare Proweld MMA-250N
Cod Produs: 4550000250N
Beneficii:
Garanție persoane fizice: 24 luni
Livrarea asigurată la toate comenzile
Deschidere colet la livrare
14 zile drept de retur
Cumpără ce vrei, cât vrei! Poți plăti în rate.
Garanție persoane fizice: 24 luniStoc epuizat
Descriere
Caracteristici
- Tehnologie: Invertor
- Regim de functionare: 60%
- Putere absorbita: 9.8 kVA
- Tensiune la mers in gol: 60 V
- Curent de sudare (DC): 30-250 A
- Functii: MMA
- Afisaj electronic: Da
- Tip curent: DC
- Tensiune de alimentare: Monofazat (230V)
- Clasa de izolatie: H
- Dimensiuni: 400x150x260 mm
- Greutate: 9 kg
Caracteristici
| Tip alimentare | Electric |
|---|---|
| Culoare | Verde/Negru |
| Functii | Maner transport |
| Latime | 150 mm |
| Lungime | 400 mm |
| Greutate | 9 Kg |
| Tip lucrare | Profesional |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Clasa de izolatie | F |
| Clasa de protectie | IP21 |
| Afisaj electronic | Da |
| Tip aparat | Invertor |
| Tip sudura | MMA |
| Ventilator de racire | Da |
| Curent maxim de sudura | 250 A |
| Reglare intensitate curent | 20-250 A |
| Putere absorbita (kVA) | 9.8 |
| Tensiune in gol | 60 V |
| Diametru electrozi | 5.0 mm |
Recenzii
Fii primul care adaugi o recenzie la „Aparat de sudare Proweld MMA-250N” Anulează răspunsul
Imaginea are rol informativ. Specificatiile tehnice si continutul pachetului sunt cele mentionate in descrierea produsului.





Recenzii
Nu există recenzii până acum.