Produsul nu este in stoc. Îți recomandăm următoarele:
Produse similare
Ciocan rotopercutor SDS-Plus 710W 22MM
Cod Produs: D25033K
Garanție persoane fizice: 24 luniStoc epuizat
Descriere
– Ideal pentru realizarea gaurilor cu diametru cuprins intre 4 si 22 mm pentru fixarea ancorelor in beton si zidarie
– Functia stop-rotatie pentru daltuiri usoare in caramida, zidarie usoara si ocazional in beton
– Functia stop-impact pentru gaurire in lemn, otel, ceramica si aplicatii de insurubare
– Constructia cu diametru mare a mecanismului de percutie asigura performante ridicate de gaurire cu stres redus asupra componentelor critice rezultand o durabilitate imbunatatita
– Ambreiajul mecanic reduce imediat socul produs la oprirea brusca atunci cand burghiul se blocheaza
– Turatie reglabila electronic pentru un control total in orice aplicatie
– Designul ergonomic, industrial cu forma rotunjita permite manevrarea usoara si confortabila in orice aplicatie
– Garniturile sunt imbunatatite pentru protectie maxima la patrunderea prafului asigurand astfel viata lunga uneltei
– Gurile de ventilare sunt concepute sa protejeze ochii utilizatorului
Avantaje
– Gurile de ventilare protejeaza ochii utilizatorului;
– Garniturile asigura o viata de utilizare indelungata a masinii cat si protectie impotriva intrarii prafului si a particulelor nedorite;
– Designul ergonomic, cu forma rotunjita, ofera utilizatorului o manevrare usoara chiar si in aplicatiile mai complexe.
Set livrare
– Maner lateral multipozitional; Limitator de adancime; Geantă profesională din plastic pentru depozitare și transport TSTAK.
Date tehnice
- Putere motor electric 710 W
- Tensiune nominala 230V/ 1Ph/ 50Hz
- Turatie in gol 0-1550 rpm
- Lovituri pe minut 0-5680 batai/min
- Forța de impact 2 J
- Capacitate de găurire în beton 22 mm
- Capacitate de găurire în oțel 13 mm
- Capacitate de găurire în lemn 30 mm
- Tip de conexiune SDS-Plus
- Greutate 2.5 kg
Caracteristici
| Tip alimentare | La retea |
|---|---|
| Culoare | Galben/Negru |
| Suprafata lucru | Universal |
| Putere | 710 W |
| Greutate | 25 Kg |
| Tip lucrare | Profesional |
| Tip produs | Ciocan rotopercutor |
| Viteza maxima (rpm) | 1550 |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Tip mandrina | SDS+ |
| Diametru gaurire in otel | 13 mm |
| Diametru gaurire in lemn | 30 mm |
| Diametru gaurire in beton | 22 mm |
| Numar percutii pe minut | 5680 |
| Energie de percutie | 2 J |
Recenzii
Fii primul care adaugi o recenzie la „Ciocan rotopercutor SDS-Plus 710W 22MM” Anulează răspunsul
Imaginea are rol informativ. Specificatiile tehnice si continutul pachetului sunt cele mentionate in descrierea produsului.





Recenzii
Nu există recenzii până acum.