Produsul nu este in stoc. Îți recomandăm următoarele:
Produse similare
Compresor aer cu ulei EvoTools Standard CA2050 EPTO 2cp 50l debit aer refulat 195l/min 8bar 31kg
Cod Produs: 674625
Garanție persoane fizice: 24 luniStoc epuizat
Descriere
Grup compresor cu un piston si motor electric monofazat de 1.5KW care asigura un debit de 195L/min la 2800rpm.
Fiabilitate si confort sporit in exploatare prin:
-Sistem de racire cu aripioare
-Ungere imbunatatita, realizata cu un consum redus de ulei
-Nivel redus de zgomot
Este echipat cu presostat, regulator de presiune, manometru, supapa de siguranta, vizor nivel ulei, robinet de purjare a condensului, roti si maner pentru transport.
- Putere 1500 W
- Volum 50 l
- Presiune 8 bar
Ambalare
- Tip Ambalaj: Cutie
- Ambalare Cantitate: 1/1 BUC
- Dimensiune: 73×32,5×67 cm/BUC
- Masă: 31,15 kg/BUC
Caracteristici
| Culoare | Portocaliu/Negru |
|---|---|
| Tip | Portabil |
| Functii | Maner si roti de transport |
| Putere | 1.5 kW |
| Capacitate rezervor | 50 l |
| Putere motor | 2 cp |
| Inaltime | 670 mm |
| Latime | 325 mm |
| Lungime | 730 mm |
| Greutate | 31 Kg |
| Tip motor | Electric |
| Viteza maxima (rpm) | 2800 |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip combustibil | Electric |
| Presiune de lucru | 8 bar |
| Structura | Orizontala |
| Tip compresor | Cu piston |
| Tip lubrifiere | Cu ulei |
| Debit de aer refulat | 195 l/min |
Recenzii
Fii primul care adaugi o recenzie la „Compresor aer cu ulei EvoTools Standard CA2050 EPTO 2cp 50l debit aer refulat 195l/min 8bar 31kg” Anulează răspunsul
Imaginea are rol informativ. Specificatiile tehnice si continutul pachetului sunt cele mentionate in descrierea produsului.



Recenzii
Nu există recenzii până acum.