indisponibil
Produsul nu este in stoc. Îți recomandăm următoarele:
Produse similare
Super Promo
Super Promo
Super Promo
Compresor aer Stager HMV0.6/370-10
Cod Produs: 453010637010
Beneficii:
Garanție persoane fizice: 24 luni
Livrarea asigurată la toate comenzile
Deschidere colet la livrare
14 zile drept de retur
Cumpără ce vrei, cât vrei! Poți plăti în rate.
Stoc epuizat
Descriere
Date tehnice
Putere: 4.1 kW / 5.5 CP
Putere: 4.1 kW / 5.5 CP
Tensiune: 400 V
Frecventa: 50 Hz
Volum rezervor: 370 L
Tip rezervor: CW370/10
Presiune: 10 bar
Debit de aer refulat: 600 L/min
Turatie: 950 rpm
Masa: 212 kg
Temperatura: – 10ºC … +150ºC
Nivel de zgomot LwA: 97 dB(A)
Dimensiuni: 1580x580x1100 mm
Caracteristici
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Tip | Portabil |
| Functii | Maner si roti de transport |
| Putere | 4.1 kW |
| Capacitate rezervor | 370 l |
| Nivel zgomot | 97 dB |
| Putere motor | 5.5 cp |
| Inaltime | 1100 mm |
| Latime | 580 mm |
| Lungime | 1580 mm |
| Greutate | 21.2 Kg |
| Tip motor | Electric |
| Viteza maxima (rpm) | 950 |
| Tensiune alimentare | 400 V |
| Utilizare | Industrial |
| Tip combustibil | Electric |
| Presiune de lucru | 10 bar |
| Structura | Orizontala |
| Tip compresor | Cu piston |
| Tip lubrifiere | Cu ulei |
| Debit de aer refulat | 600 l/min |
Recenzii
Fii primul care adaugi o recenzie la „Compresor aer Stager HMV0.6/370-10” Anulează răspunsul
Imaginea are rol informativ. Specificatiile tehnice si continutul pachetului sunt cele mentionate in descrierea produsului.



Recenzii
Nu există recenzii până acum.