Produsul nu este in stoc. Îți recomandăm următoarele:
Produse similare
Compresor DKD XYBM50B
Cod Produs: DKDXYBM50B
Garanție persoane fizice: 24 luniStoc epuizat
Descriere
Compresor Dakard cu antrenare directa XYBM50B este un compresor de inalta performanta, proiectat pentru o gama larga de aplicatii cu aer comprimat si este adecvat pentru utilizare atat stationara cat si mobila.
Beneficii:
-Roti de cauciuc pentru mobilitate maxima.
-Produsul se caracterizeaza prin design compact si ergonomic.
-Functii multiple pentru usurinta, eficienta si confort in utilizare.
Avantaje produs:
-Debit 198 l/min
-Presiune maxima 8 bari
-Rezervor de capacitate mare de pana la 50 L
Date tehnice:
Tip produs: Compresor de aer
Tensiune alimentare (V): 220 V
Putere: 1.5 kW
Garantie: 2 ani
Debit aer: 198lmin
Presiune maxima: 8 bar
Viteza pompare: 2850 rpm
Tip compresor: Cu piston
Capacitate rezervor aer: 50 L
Caracteristici
| Culoare | Albastru/Negru |
|---|---|
| Tip | Portabil |
| Functii | Maner si roti de transport |
| Putere | 1.5 kW |
| Capacitate rezervor | 50 l |
| Putere motor | 2 cp |
| Tip motor | Electric |
| Viteza maxima (rpm) | 2850 |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip combustibil | Electric |
| Presiune de lucru | 8 bar |
| Structura | Orizontala |
| Tip compresor | Cu piston |
| Debit de aer refulat | 198 l/min |
Recenzii
Fii primul care adaugi o recenzie la „Compresor DKD XYBM50B” Anulează răspunsul
Imaginea are rol informativ. Specificatiile tehnice si continutul pachetului sunt cele mentionate in descrierea produsului.



Recenzii
Nu există recenzii până acum.