indisponibil
Produsul nu este in stoc. Îți recomandăm următoarele:
Produse similare
Despicator busteni Texas Power Split 1000V
Cod Produs: 4800052082
Beneficii:
Garanție persoane fizice: luni
Livrarea asigurată la toate comenzile
Deschidere colet la livrare
14 zile drept de retur
Cumpără ce vrei, cât vrei! Poți plăti în rate.
Garanție persoane fizice: luniStoc epuizat
Descriere
Specificatii Tehnice:
- Cursă cilindru : Electric 380V
- Putere : 4000 watt
- Capacitate : 10 tona
- Tensiune : 380 volti
- Capacitate inst. hidraulica : 10 litri
- Lungime de tăiere : 55/88/130 cm
- Direcția de lucru : Vertical
- Viteza de despicare : 11 sec
- Ulei hidraulic : Texaco Texamatic 7045E pg
- Lățime echipament : 58 cm
- Lungime echipament : 53 cm
- Înălțime echipament : 153 cm
Caracteristici
| Tip alimentare | La retea |
|---|---|
| Culoare | Galben/Negru |
| Putere | 4 kW |
| Nivel zgomot | 85.2 dB |
| Putere motor | 5.4 cp |
| Tip pornire | Electrica |
| Inaltime | 1530 mm |
| Latime | 530 mm |
| Lungime | 580 mm |
| Greutate | 17.8 Kg |
| Tip lucrare | Profesional |
| Tip motor | Electric |
| Tensiune alimentare | 380 V |
| Material | Metal |
| Lungime de taiere | 1050 mm |
| Capacitate ulei hidraulic | 10 l |
| Forta de spintecare | 10 tone |
| Presiune hidraulica | 215 bar |
Recenzii
Fii primul care adaugi o recenzie la „Despicator busteni Texas Power Split 1000V” Anulează răspunsul
Imaginea are rol informativ. Specificatiile tehnice si continutul pachetului sunt cele mentionate in descrierea produsului.



Recenzii
Nu există recenzii până acum.