Produsul nu este in stoc. Îți recomandăm următoarele:
Produse similare
Fierastrau circular cu masa Stager 3000W, 400V, 315mm
Cod Produs: 5160065066
Stoc epuizat
Descriere
Ferastraiele circulare Stager cu masa de taiere sunt special concepute pentru ateliere de tamplarie, santiere si chiar utilizare casnica. Au o constructie robusta, cu multiple reglaje ale panzei pe inaltime si inclinare la 45gr, cu posibilitate de extindere a mesei. In functie de discul folosit se pot debita o gama larga de materiale lemnoase si plastice, la diferite unghiuri si grosimi.
Avantaje
– Sistem performant de aspirare a prafului si rumegusului rezultate prin taiere
– Limitator de unghi reglabil fără trepte intermediare, cu scală practică
– Poate efectua taieri longitudinale, transversale si oblice.
– Datorita partilor pliabile (detasabile), masa de taiere poate fi transportata si depozitata usor
– Motorul electric puternic este dotat cu protectie la suprasarcina
Date tehnice
IP: 54
Caracteristici
| Tip alimentare | La retea |
|---|---|
| Culoare | Galben/Negru |
| Tip | Circular stationar |
| Suprafata lucru | Lemn |
| Putere | 3000 W |
| Nivel zgomot | 94.9 dB |
| Inaltime | 851 mm |
| Lungime | 800 mm |
| Greutate | 6.1 Kg |
| Tip lucrare | Profesional |
| Tip taiere | Circulara |
| Viteza maxima (rpm) | 2950 |
| Tensiune alimentare | 400 V |
| Adancime | 550 mm |
| Diametru disc | 315 mm |
| Unghi de taiere | 45 ° |
| Adancime de taiere lemn | 83 mm |
| Diametru prindere | 30 mm |
| Adancime de taiere diagonala | 58 mm |
Recenzii
Fii primul care adaugi o recenzie la „Fierastrau circular cu masa Stager 3000W, 400V, 315mm” Anulează răspunsul
Imaginea are rol informativ. Specificatiile tehnice si continutul pachetului sunt cele mentionate in descrierea produsului.





Recenzii
Nu există recenzii până acum.