Produsul nu este in stoc. Îți recomandăm următoarele:
Produse similare
Fierastrau de debitat si sanfrenat Metabo KGS 254 I PLUS
Cod Produs: 0102540200
Garanție persoane fizice: 24 luniStoc epuizat
Descriere
Specicatii Tehnice:
Dimensiuni L x lx h: 930 x 690 x 590 mm
Dimensiuni masa: 1.000 / 505 x 365 mm
Lungime max. de taiere 90°/45°:305 mm/214 mm
Adancime max.de taiere 90°/45°:90 mm/54 mm
Sectiunea maxima a semifabricatului
-Taiere dreapta 90°/90°: 305 x 90 mm
-Taiere dublu inclinata 45°/45°:214 x 54 mm
Turatie: 4.650 /min
Tensiune: 230 V / 50 Hz
Viteza de taiere: 62 m/s
Disc de taiere: Ø 254 x 30 mm
Rotirea mesei stanga/dreapta : 47°/60 °
Inclinarea disculuistanga/dreapta:46°/22,5 °
Putere motor : 1,8 kW
Tensiune: 230 V / 50 Hz
Greutate : 32,5 k
Dotare standard:
Disc de taiere cu 60 de dinti din carburi metalice, doua extensii masa, rigle de ghidare, bride de fixare a semifabricatului, conector pentr aspirator,piesa de conectare 6.30316, laser.
Caracteristici
| Tip alimentare | La retea |
|---|---|
| Culoare | Verde/Negru |
| Tip | Circular stationar |
| Functii | Canal de evacuare a prafului |
| Suprafata lucru | Lemn |
| Putere | 1800 W |
| Inaltime | 590 mm |
| Lungime | 930 mm |
| Greutate | 325 Kg |
| Tip lucrare | Profesional |
| Tip taiere | Circulara |
| Viteza maxima (rpm) | 4650 |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Diametru disc | 254 mm |
| Unghi de taiere | 45 ° |
| Adancime de taiere lemn | 90 mm |
| Diametru prindere | 30 mm |
| Dimensiuni talpa/masa (cm) | 100 x 36.5 |
Recenzii
Fii primul care adaugi o recenzie la „Fierastrau de debitat si sanfrenat Metabo KGS 254 I PLUS” Anulează răspunsul
Imaginea are rol informativ. Specificatiile tehnice si continutul pachetului sunt cele mentionate in descrierea produsului.



Recenzii
Nu există recenzii până acum.