Produsul nu este in stoc. Îți recomandăm următoarele:
Produse similare
Fierastrau pendular 550W 20MM
Cod Produs: DW341K
Garanție persoane fizice: 24 luniStoc epuizat
Descriere
– Schimbarea lamei fara cheie cu sistem de prindere brevetat (cu clema de prindere anti-deviere), pentru precizie si o utilizare usoara;
– Miscarea pendulara ajustabila asigura lamei performante ridicate si o durata de viata mai mare;
– Patru pozitii de pendulare a panzei.
Avantaje
– Suflanta de praf integrata pastreaza curata linia de taiere;
– Aparatoarea joasa cu duza de extragere a prafului bidirectionala pentru taieri eficiente si curate;
– Talpa rezistenta din otel cu protectie detasabila anti-zgariere.
Set livrare
– Cheie imbus; Protectie talpa anti-zgariere; Aparatoare cu duza de extragere a prafului; Adaptor aspirator; Valiza profesionala pentru depozitare si transport.
Date tehnice
- Putere motor electric 550 W
- Tensiune nominala 230V/ 1Ph/ 50Hz
- Turatie in gol 0-3100 rpm
- Lungime cursa 20 mm
- Adancime de taiere in otel 10 mm
- Adancime de taiere in plastic 20 mm
- Capacitate maximă de tăiere la 45° Da
- Adancime de taiere in lemn 85 mm
- Greutate 2 kg
Caracteristici
| Tip alimentare | La retea |
|---|---|
| Culoare | Galben/Negru |
| Tip | Pendular |
| Suprafata lucru | Lemn |
| Putere | 550 W |
| Inaltime | 200 mm |
| Lungime | 230 mm |
| Greutate | 2 Kg |
| Tip lucrare | Profesional |
| Tip taiere | Oscilanta |
| Viteza maxima (rpm) | 3100 |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Unghi de taiere | 45 ° |
| Adancime de taiere lemn | 85 mm |
| Adancime de taiere otel | 10 mm |
Recenzii
Fii primul care adaugi o recenzie la „Fierastrau pendular 550W 20MM” Anulează răspunsul
Imaginea are rol informativ. Specificatiile tehnice si continutul pachetului sunt cele mentionate in descrierea produsului.



Recenzii
Nu există recenzii până acum.