Produsul nu este in stoc. Îți recomandăm următoarele:
Produse similare
Foreza de pamant EFCO TR 1551
Cod Produs: 375281012E5
Garanție persoane fizice: 24 luniStoc epuizat
Descriere
Date Tehnice:
Putere: 2.1 HP – 1.6 kW
Capacitate cilindrică: 50.2 cm³
Raportul reductorului: 40 : 1
Greutate fară burghiu: 9.1 Kg
Accesorii optionale:
Burghiu: Ø 8 cm X 100 cm
Burghiu: Ø 10 cm X 100 cm
Burghiu: Ø 15 cm X 100 cm
Burghiu: Ø 20 cm X 100 cm
* SE LIVREAZA FARA BURGHIU
Turaţie minimă: 2600 rpm
Prelungitor: 30 cm
Turaţie maximă: 9900 rpm
Aprindere electronică: Da
Carburator cu diafragmă: Da
Ambreiaj centrifugal: Da
Pompă de amorsare: Da
Reductor cu ungere: Da
Capacitate rezervor combustibil: 1,05 l
Nivel presiune acustică LpA-ISO6081: 100 dB(A)
Nivel de putere acustică LWA – ISO3744: 100 dB(A)
Nivel de vibratii ISO5349: 13,5m/s
Caracteristici
| Tip alimentare | Benzina |
|---|---|
| Culoare | Rosu/Gri |
| Putere | 1.6 kW |
| Capacitate rezervor | 1.05 l |
| Capacitate cilindrica | 50.2 cm³ |
| Nivel zgomot | 100 dB |
| Putere motor | 2.1 cp |
| Numar viteze | 1 |
| Tip pornire | Manuala |
| Greutate | 91 Kg |
| Tip lucrare | Profesional |
| Tip produs | Foreza pamant |
| Tip motor | 2 timpi |
| Viteza maxima (rpm) | 9900 |
| Continut pachet | 1 x Foreza |
| Latime de lucru maxima | 20 cm |
Recenzii
Fii primul care adaugi o recenzie la „Foreza de pamant EFCO TR 1551” Anulează răspunsul
Imaginea are rol informativ. Specificatiile tehnice si continutul pachetului sunt cele mentionate in descrierea produsului.



Recenzii
Nu există recenzii până acum.