Produsul nu este in stoc. Îți recomandăm următoarele:
Produse similare
Freza de zapada HSS750 EA HONDA, 5.3CP, latime de lucru 50cm
Cod Produs: HS750
Garanție persoane fizice: 24 luniStoc epuizat
Descriere
Freza de zapada HSS750 EA de la Honda este o freza cu tractiune integrala, cu roti de cauciuc, ce permite indepartarea a 29 tone de zapada intr-o ora.
Este ideala pentru dezapezirea zonelor mici si a drumurilor de acces inguste.
Este un model usoar de manevrat. Motorul este robust iar nivelul vibratiilor si al zgomotului este redus.
Latimea frezei de 500 mm ajuta la o dezaezire rapida.
Tip freza: cu roti de cauciuc
Tip motor: HONDA GC190 in 4 timpi, monocilindru
Putere maxima neta: 5.3CP (3.9kW) / 3.600rpm
Capacitate rezervor: 1.1l
Capacitate de curatare: 29 tone/h
Front de lucru: 500x300mm
Nivel zgomot: 87.4 dB(A)
Greutate: 41 kg
Caracteristici
| Tip alimentare | Benzina |
|---|---|
| Culoare | Rosu/Negru |
| Putere | 4.1 kW |
| Capacitate rezervor | 1.8 l |
| Capacitate cilindrica | 187 cm³ |
| Putere motor | 5.5 cp |
| Tip pornire | Manuala |
| Inaltime | 1030 mm |
| Latime | 530 mm |
| Lungime | 1260 mm |
| Greutate | 41 Kg |
| Tip lucrare | Semiprofesional |
| Tip motor | Termic |
| Viteza maxima (rpm) | 3600 |
| Continut pachet | 1 x Freza zapada |
| Material | Metal |
| Capacitate rezervor ulei | 0.6 l |
| Modalitate deplasare | Roti |
| Tip motor termic | 4 Timpi |
| Latime de lucru | 50 cm |
| Inaltime de lucru | 30 cm |
| Distanta de aruncare | 10 m |
Recenzii
Fii primul care adaugi o recenzie la „Freza de zapada HSS750 EA HONDA, 5.3CP, latime de lucru 50cm” Anulează răspunsul
Imaginea are rol informativ. Specificatiile tehnice si continutul pachetului sunt cele mentionate in descrierea produsului.



Recenzii
Nu există recenzii până acum.