Produsul nu este in stoc. Îți recomandăm următoarele:
Produse similare
Freza zapada ProGARDEN FB452M
Cod Produs: 4650000452
Garanție persoane fizice: luniStoc epuizat
Descriere
- Freză manuală echipată cu motor economic, dotată cu un sistem de evacuare reglabil care permite aruncarea zăpezii la distanțe mari.
- Coșul de evacuare este reglabil prin rotire, operatorul poate seta cu precizie direcția dorită.
- Variantă economică, dotată cu anvelope de 11″, asigură o eficiență ridicată și timp optim de lucru.
- Utilajul este prevăzut în partea din față cu un „melc” rotativ din material cauciucat, poziționat pe un schelet metalic.
Detalii tehnice:
Lăţime de curăţare: 52cm
Înălţime de curăţare: 25.8cm
Freză: schelet metalic invelit in cauciuc
Unghi de rotaţie gură de descărcare: 190gr.
Diametru turbină: 20cm
Distanță de evacuare: 5-15m
Trepte de viteze: fără autopropulsare
Mărime anvelope: 11″
Sistem pornire: manual
Far: nu
Masă netă: 43kg
Dimensiuni: 690 x 555 x 480 (mm)
Motor: G160
Tip motor: benzina, monocilindru
Putere nominala motor: 3.1kW/4.2CP
Turaţie: 3600rpm
Capacitate cilindrică: 163cmc
Consum combustibil: 0.8l/h
Capacitate rezervor: 6.5l
Caracteristici
| Tip alimentare | Benzina |
|---|---|
| Culoare | Galben/Negru |
| Putere | 3.1 kW |
| Capacitate rezervor | 6.5 l |
| Capacitate cilindrica | 163 cm³ |
| Putere motor | 4.2 cp |
| Tip pornire | Manuala |
| Inaltime | 555 mm |
| Latime | 480 mm |
| Lungime | 690 mm |
| Greutate | 43 Kg |
| Tip lucrare | Hobby |
| Tip motor | Termic |
| Viteza maxima (rpm) | 3600 |
| Continut pachet | 1 x Freza zapada |
| Material | Metal |
| Diametru roti | 11 inch |
| Consum combustibil (l/h) | 0.8 |
| Modalitate deplasare | Roti |
| Tip motor termic | 4 Timpi |
| Latime de lucru | 52 cm |
| Inaltime de lucru | 26 cm |
| Distanta de aruncare | 15 m |
| Unghi de rotatie deflector evacuare | 190 ° |
| Maner incalzit | Nu |
| Far | Nu |
| Caracteristici speciale | Freza |
| Autopropulsie | Nu |
Recenzii
Fii primul care adaugi o recenzie la „Freza zapada ProGARDEN FB452M” Anulează răspunsul
Imaginea are rol informativ. Specificatiile tehnice si continutul pachetului sunt cele mentionate in descrierea produsului.



Recenzii
Nu există recenzii până acum.