Produsul nu este in stoc. Îți recomandăm următoarele:
Produse similare
Generator AGT 7501 BSBE SE
Cod Produs: PFAGT7501BNCE
Garanție persoane fizice: 24 luniStoc epuizat
Descriere
ALTERNATOR:
Tip: Sincron, monofazat, fara perii
Putere maxima: 6,4 kVA
Factor de putere: 1
MOTOR: BRIGGS & STRATTON
Tip: OHV, un cilindru, 4 timpi, racire cu aer
Model: SERIES 2100
Capacitate cilindrica: 420 cm3
Putere maxima: 14 CP
Combustibil: benzina fara plumb
Capacitate rezervor: 6,6 l
Pornire: Electrica
GRUP GENERATOR:
Tensiune: 230 V
Frecventa: 50 Hz
Putere maxima: 6,4 kVA
Turatie: 3000 rpm
Dimensiuni de gabarit: 750x540x550 mm(L x l x h)
Masa: 82 kg
Dotari standard:
O priza monofazate Schuko 16 A
O priza monofazata CEE 32A
Protectie termica
Contor ore de functionare
Senzor lipsa ulei
Contact de pornire cu cheie si demaror electric
Baterie si incarcator de baterie
Dotari optionale:
Sistem de roti si manere
Panou de automatizare
Caracteristici
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Tip | Portabil |
| Functii | Protectie lipsa ulei |
| Putere | 6.4 kW |
| Capacitate rezervor | 6.6 l |
| Capacitate cilindrica | 420 cm³ |
| Tip pornire | Manuala |
| Inaltime | 550 mm |
| Latime | 540 mm |
| Lungime | 750 mm |
| Greutate | 8.2 Kg |
| Tip motor | 4 timpi |
| Viteza maxima (rpm) | 3000 |
| Utilizare | Industrial |
| Tip curent | Monofazat |
| Tip combustibil | Benzina |
| Utilizat pentru | Uz general |
| Structura | Cadru metalic |
| Protectii | Protectie termica |
| Sistem racire | Cu aer |
| Capacitate baie ulei | 1.1 l |
| Tensiune furnizata | 230 V |
| Factor de putere | 1 |
| Putere maxima | 6400 W |
| Putere maxima (kVA) | 6.4 |
Accesorii
Recenzii
Fii primul care adaugi o recenzie la „Generator AGT 7501 BSBE SE” Anulează răspunsul
Imaginea are rol informativ. Specificatiile tehnice si continutul pachetului sunt cele mentionate in descrierea produsului.



Recenzii
Nu există recenzii până acum.